Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V ‎05‎.‎10‎.‎2017 na 22:52, Petrrr napsal:

Ropák je nejlepší, oktávka je můj sen, kindera hodím ze skály a budu volit komouše ;)

 

 

Plačka se konečně přiznal.... :D

 

Elektro jde pomalu ke dnu, vítězí benzín, dneska jsem o tom četl článek. Nevěřte nesmyslům. Já věřím jen sobě a ropákovi :D

 

Dneska jsem zase vyfásnul hoši pokutičku ;)  Přikázaný směr jízdy.....prej že můžu dostat až dva litry říkal policista. Ale nakonec jenom kilčo a bez bodů, byl na mě hodnej ;) 

 

Snažil jsem se mu vysvětlit, že jsem je tam viděl stát (poldy), ale že jsem se k nim rozhodl jenom zajet a poradit se s nima, kudy mám jet....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Clint napsal:

 

Plačka se konečně přiznal.... :D

 

Elektro jde pomalu ke dnu, vítězí benzín, dneska jsem o tom četl článek. Nevěřte nesmyslům. Já věřím jen sobě a ropákovi :D

 

Dneska jsem zase vyfásnul hoši pokutičku ;)  Přikázaný směr jízdy.....prej že můžu dostat až dva litry říkal policista. Ale nakonec jenom kilčo a bez bodů, byl na mě hodnej ;) 

 

Snažil jsem se mu vysvětlit, že jsem je tam viděl stát (poldy), ale že jsem se k nim rozhodl jenom zajet a poradit se s nima, kudy mám jet....

já sem taky pirát, prej sem dělal překážku v cestě :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani já ne samozřejmě. To jen Pawouk jezdí vožralej se zamlženejma brejlema od lihových výparů, Stanmar s úsměvem drtil důchodce autobusem a Plačka blokuje stále pomalou jízdou po okresce provoz ;) 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vy tu jste takový zkušení a rozumní.

U OII když popojíždíte v koloně na jedničku (ale je to už cítit na všechny rychlostní stupně) je velká vůle při ubrání a nebo přidání motoru, vždy to tím autem docela trhne, co má smysl na předku vyměnit aby to co nejvíc přestalo ? Mám pocit že to dělá jen jedna strana, protože sem tam to neudělá. Servis říká že na nápravě žádný problém nevidí... ale známe to. Dřív to nedělalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No fakt nedělá, ne tak moc. Při tempomatu je to nepříjemné. Silentbloky vypadají ok. Docela se obávám že zase dvouhmota, má najeto 30 tisíc km a je celkem dobře slyšet když sešlapuju pedál a na volnoběh šelestí, se z té vychytávky fakt už poseru.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč střelec? Prostě si jen myslel že to umí :D Takovejch je bohužel moc, a jen málo z nich to rozmlátí na okruhu aby neublížili ostatním. Důležitý pak taky je, jak sem dobrej, páč sem to supr rozmlátil a je třeba ten vrak natočit a ukázat veřejnosti. Teda, pokud to někdo neudělal jako odstrašující případ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...