Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Přesně, mám je taky. Momentálně na obou autech. A to tady jezdím v trochu jiných podmínkách než co jezdí Pražáci. No dostal jsem je k autu ( Rapid) letos je asi dojedu a pak se vrátím ke svým oblíbeným Nokian. Nějakým testům německého Autobildu atd. stejně nevěřím. Víme jak ty jejich testy zmanipulované chodí.

Kokto, akorád ne českou výrobu ale slovenskou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Malta napsal:

nevím co furt mají proti barumkám, co se dělají různé testy ať už ADAC, či jiní, vždy se umísťují v lepším průměru, takže když k tomu připočtem poměr cena/výkon ....

jsou měkký.. zkus si vedle dát např pirelli pzero a uvidíš co je to pořádně tvrdá guma popřípadě Trofeo R.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kokta7 napsal:

jsou měkký.. zkus si vedle dát např pirelli pzero a uvidíš co je to pořádně tvrdá guma popřípadě Trofeo R.

a na co budu mít trvdou gumu, která mi po dvou zimách ještě více ztvdne, neojedu ji a zároveň pak ztratí svoje schopnosti ... nehledě že pořád platí to, co jsem psal v dovětku, poměr cena/výkon ;)

 

a to ještě nemluvím o tom, že řeč je, vzhledem k počínající zimní sezóně, o ZIMNÍCH PNEU, takže s tvojema pzero bych mohl na horách akorát, víš co lol;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je fakt pěknej, rovnou jsem ho otestoval s 1,5 tsi. Akorát ten zadek má hezčí Kokodák. Předek je ale super a vnitřek parádní v té béžové. Plačka se může jít klidně vyblejt, taky by se mi chtělo při pohledu na kinderku [emoji23]

 

1ccdd1cfec8450f357a2bad923f8fc0e.jpg

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co, vyhonil sis hned bambusku do kufru? :D:D, i když to by bylo škoda, spíš do nádržky do ostřikovačů, nová onanotechnologie, vaše sklo bude vždy čisté. Vaše onanočástice v podobě pulečků budou požírat špínu na skle. A možná udělají i něco s těma světlometama aby se nemlžila a nezatejkalo střešním oknem. Když hadříkem s onanočásticema potřeš interier, získáš hned interier bez vrzání a tapeci bez papundeklu. :D

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím ho nemám půjčeného ;) To víš, Plačka si ho nemůže dovolit, není to auto pro socany, musel by 300 let odevzdávat prázdné láhve od piva. Jasně že závist je mocná, už teď se klepe Plačka vzteky v pomyšlení, že si ho dvacetiletá sekretářka ve firmě, kde dělá Plačka uklízeče a servisáka kopírky, může dovolit koupit. Taky ho štve, že má v kinderce dětský setrvačník a přál by si něco více chlapského. Ale co ho štve úplně nejvíc, že ho nepozvali na předváděcí akci s celou rodinou, kde by nasbíral jídlo do igelitek a natočil si pivo do petláhví. A to i přes to, že je ve Škodovce tak známej svejma reklamacema :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Clint napsal:

Musel jsem vylejt na vejfuk trochu nafty, aby to mělo ten správnej smrad ;)

 

Pawouku, co je za problémy s tím motorem? Ne, že bych si ho kupoval, ale zajímá mě to....

Vypadá to na problém s příliš vysokou teplotou výfukových plynů, kdy rozžhavené výfukové potrubí taví plastovou palivovou nádrž... V čem je konkrétně problém nevím, nemusí to nutně být motorem, nicméně si myslím, že to už ukazuje na budoucí montáž GPF. Třeba OIII s tímto motorem se zatím prodává jen v některých zemích, údajně nestíhají vyrábět tento motor. Neoficiálně údajně proto, že jsou s ním blíže nespecifikované další problémy. Proto se do OIII vrátil 1.4 TSI, který v jednu chvíli už i vypadnul z konfigurátoru. Celé mi to přijde krajně podezřelé, všichni tady moc dobře víme, co koncern vyvedl a vyvádí s předchozími motory TSI. Já bych to v žádném případě nekoupil  minimálně první rok až dva. Starou 1.2 TSI třeba stále řeší a nemůže vyřešit (stejně to už nikdy nevyřeší) - zase další variantou napínáku řetězu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli neprijede Sid se Subaru tak nikam nejedu. Subaru je jako zena, krev a mliko, co ti doma navari, uklidi a v noci i jine veci udela. Skoda VW apod. Je jako modelka, kterou by chtel kazdy. Vypada dobre, ale dovedes si ji domu a kdyz se svlikne, vychrtlina. Kdyz se odlici je to prumer a pritom neuvari, neuklidi. Za to prachy by furt na neco chtela. [emoji23]

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...