Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku uz i samotna Skoda place, mlzi se ji ocicka. [emoji23] Samozrejme vlastnost. V podstate se jedna o clonu filtr abys neoslnoval protijedouci ridice. Ty Matrix led totiz scheinujou jako hovado. To i Clint barvoslepej zacne rozeznavat alespon cernou a bilou. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Petrrr napsal:

Ty Matrix led totiz scheinujou jako hovado.

Ale nehřejou a to je kámen úrazu ... No a mlhovku zase nepoužíváš tak často, tak se bude mlžit taky, přestože tam je asi stále halogen ... Oni časem pustí TPI, kde je třeba co vrtat B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simply awesome pokračuje. Já se docela těm lidem v Kodiaq a Karoq skupině na Fejsbůku divím, že to nechtějí omlátit Škodě o hlavu. Ano, chápu, nejsou to kola koncernu, ale přesto bych u takového auta čekal určitou kvalitu. Ale tak hlavně, že se honosí všemi nejrůznějšími ISO certifikáty. [emoji14] 9775ba7df60d537fc6b704b5d4398ee9.jpgFB_IMG_1508396989594.jpgFB_IMG_1508396987132.jpg

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co furt mají proti barumkám, co se dělají různé testy ať už ADAC, či jiní, vždy se umísťují v lepším průměru, takže když k tomu připočtem poměr cena/výkon ....
Mám Barum jako letní pneumatiky v rozměru 17" a nemůžu si stěžovat. Auto při 170 km/h na dálnicích drží jak má, do města jsou úplně na pohodu. Ale chápu, že někteří si potřebují zvedat ego tím, že si na jedničkovou Koktávii dají Pirelli nebo Continental za 15 tisíc. :D
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karotka, jak koukám, je ve Style podstatně lépe vybavená již v základu, než oktávka. Není potřeba toho tolik přidávat. Ta 1,5TSI si myslím nebude špatná. Možná vyřešili tu vysokou teplotu výfukových plynů, záleží taky na konstrukci, třeba je o jinak než na O3. Já osobně, kdybych potřeboval kárku, tak si toho Karota klidně koupim. Už to má alespoň lepší kufr a líp by se mi z toho vylejzalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

Mám Barum jako letní pneumatiky v rozměru 17" a nemůžu si stěžovat. Auto při 170 km/h na dálnicích drží jak má, do města jsou úplně na pohodu. Ale chápu, že někteří si potřebují zvedat ego tím, že si na jedničkovou Koktávii dají Pirelli nebo Continental za 15 tisíc. :D

Stačí dotankovat a zůstatková hodnota se zvedne na dvojnásobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, motosman napsal:

Asi nebude špatný auto. Uvidíme za 2 roky. Asi bych spíše volil tigouše. Čas ukáže....

Ahoj,  Tiguana jsem v pondělí po 9 měsících  od objednání zrušil ,protože doba dodání se posunula předběžně na březen 2018(objednáno 24.2. R line 1,4 Tsi s OPF),dnes jsem objednal Karoqa 1,5 bez Filtru ,manuál skoro v plné výbavě a jsem finančně na tom stejně.Co vím tak 1,5 májí problém s filtrem ,ale ten by zatím v karoqu být neměl.

Editováno: , autor: cilda1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plačka dneska ani nevyšel z domu. Je vyřízenej z toho, že se Karotka líbí a že by mohla bejt i dobrá. Nemůže dopustit, aby Škodovka získala další příznivce. Připravuje doma zničující kampaň nízké popularity a vysoké nenávisti, v práci bude na kopírce tisknout letáky a v noci je bude roznášet po Varech a vhazovat do schránek. Manželka bude dávat zadara těm, kdo podepíše, že si Škodovku v životě nekoupí [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...