Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Sabiza napsal:

Mám Barum jako letní pneumatiky v rozměru 17" a nemůžu si stěžovat. Auto při 170 km/h na dálnicích drží jak má, do města jsou úplně na pohodu. Ale chápu, že někteří si potřebují zvedat ego tím, že si na jedničkovou Koktávii dají Pirelli nebo Continental za 15 tisíc.

Tím že si zvolí premiové pneu si třeba nezvedají své ego, ale svoji (potažmo i ostatních účastníků silničního provozu) bezpečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím že si zvolí premiové pneu si třeba nezvedají své ego, ale svoji (potažmo i ostatních účastníků silničního provozu) bezpečnost.
Ne, bezpečnost provozu zvyšuješ tím, že jezdíš bezpečně, nikoli tím, že si koupíš prémiové pneumatiky. Můžeš mít sebelepší pneumatiky, ale pokud budeš jezdit jako debil, stejně se rozstřelíš v první zatáčce.
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, motosman napsal:

Plačka slíbil zaplatit útratu...

Tu jsem částečně slíbil zaplatit já, když jsem minule chyběl. Ale Plačkovi jsem slíbil láhev Jacka, když přestane hanit škodovku. Jeho nenávist je prej ale silnější :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu jsem částečně slíbil zaplatit já, když jsem minule chyběl. Ale Plačkovi jsem slíbil láhev Jacka, když přestane hanit škodovku. Jeho nenávist je prej ale silnější [emoji3]
Musel bys mu slíbit oktávku, aby se necejtil mezi námi méněcennej [emoji23]
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu zrovna na chlastačku a žranici. Pořádá zaměstnavatel zadarmo pro nejlepší pracovníky. Pak pošlu foto, aby Plačka puknul závistí [emoji23][emoji23]Ale co je nejdůležitější, že nám schválili mega 13. plat a ještě přidávání na platech [emoji23] Tak tohle už Plačka nedá určitě, povezou ho rovnou na Áro [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav co přidají nám... Mám reálnou obavu že Plačka zcela vyjímečně potěším. 

Naše firma vydělala o zbytečnou miliardu navíc a byl z toho takový problém, že se musel najít způsob jak zařídit nevýrobu a tu zbytečnou miliardu stihnout do konce roku nevydělat. Asi se ze mě stane Plaček a spokojím se s výlety kinderkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jako, ja dostal taky pridano. 13, 14 mame taky a chlastacku kazdy mesic. Bo ma ( s vyjimkou cervenec, srpen) kazdy mesic nekdo narozeniny a oslavu v praci ( chlast, nejake to zradlo) plati zamestnavatel. Pak mame o Vanocich 3 dny od zamestnavatele navic volno. Vanocni "besidku" [emoji16] . Jo byl jsem tam pul roku a pri narozeni syna jsem dostal "porodny" 10tis.. Ano, asi to vse nebude jak to maj Prazaci, ale na pomery KV si nemohu stezovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...