Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

presne kvuli tomuto ke mne hyundai nesmi
Ty si snad myslis, ze ty recenze vsude mozne nejsou zaplacene? At uz primo a nebo neprimo? Sponzori motoristickych poradu at uz tistenych co jinych? Nikdo z novinaru si to nechce s koncernem rozhazet jinak by jim nepujcili do testu ani kolo. No a vydavatele casopisu a poradu o autech si to z nejvetsim zadavatelem reklamy ( potazmo zakaznikem) taky nechce rozhazet. Koho chleba jis, toho pisen zpivej. V tom ma Hyunday pravdu. Na druhou stranu oni nejsou jini. Neni to tak dlouho co AS na Prime nepujcovali auta, ze o nich pry referovali nepravdive, nelichotive.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kokta7 napsal:

na pozemní komunikaci se nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

dávejte si však 
pozor na značku zimní výbava, která na vybraných úsecích zavádí bezpodmínečnou povinnost zimních pneu.

 

 

Jasně, ale Ťok říká jasně, že to co tu (kromě té značky) cituješ platí až od prvního :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Clerfayt napsal:

Tak ať si je hnujdaj zaplatí taky a netlachá povýšenecké nesmysly. 

asi jim na to již nezbývají peníze, když musí platit tolik za povýšenecké reklamy a půjčovné za škodovky pro srovnání před autosalóny :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, FannanekH napsal:

Zdar hoši, komu jsem chyběl?  Nějakou dobu jsem se tu neukáhal, ne proto, že bych neměl čas, ale už jste mě chvíli docela srali .. tak jsem si musel od vás dát pauzu :-)

Ale jdi ty brepto...

Copa se sluníčku stalo ? Nějaké slovní bebí ? :kol-26:

 

To víš tady je to někdy docela drsný :kol-15:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, stanmar napsal:

Ale jdi ty brepto...

Copa se sluníčku stalo ? Nějaké slovní bebí ? :kol-26:

 

To víš tady je to někdy docela drsný :kol-15:

 

Drsný? tady? tady je to drsný jak v mateřský školce po obědě.. prostě nuda s váma no.. zas si nefanděte jak jste drsný a vtipný a zajímavý...Radši jsem si četl diskuse na novinkách, to má aspoň grády ne ty vaše čajíčky tady :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...