Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak, teď čtu SM a hned se musím naštvat - eurofašisti v europarlamentu chtějí zavést povinně pro všechna nová auta systém udržování auta v pruhu, automatické brzdění, systém pro přizpůsobení rychlosti (asi adaptivní tempomat???) atd... A to všechno prý v blíže nespecifikované blízké době.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

eurofašisti v europarlamentu chtějí zavést povinně pro všechna nová auta systém udržování auta v pruhu, 

Pawouku naprosto s tebou souhlasim. Jsem rád že nejsem jediný s tímto názorem. "Budiž nám naše motoristická víra útěchou Bratři." 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím, ne ale s článkem ale s většinu komentů pod ním. :D To, jaký mám nyní vztah ke Škodovkám, za to nemůže Bůh, že by mě tak stvořil, ale může za to sama Škodovka a ano v neposlední řadě i vy všichni zde, ať známí, či neznámí a Vaše zkušenosti se Škodou, které v řadě případů potvrzují jen ty moje zkušenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z diskuze článku:

problém právě bude ve fanatismu milovníků škodovek, kteří tvrdí jak jsou to jediná dokonalá auta že co koliv z Francie, Itálie, Japonska nebo i Německa (Ford, Opel..) sou naprosté vraky a to pak i někdo nezaujatý, kdo škodovku uznává jako naprosto srovnatelného výrobce dobrých aut, přivede k tomu že začne mít ke škodovce odpor...

 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední moje Škodovka byla Octavia 1,8 T SLX a měl jsem velké štěstí že jsem nepokračoval s O2 LK 1,8 TSI , kterou jsem skoro objednal. Jenže kvalita motoru byla již tragická jak ukázala budoucnost. Takže štěstí že jsem včas opustil Koncern a dodnes nelituju ani po devíti letech. Nyní Škoda pro mě nemá vhodný motor, jednak končí u dvou litrů a nemá šestiválec. Taky kvalita a vyřizování reklamací je na bídné úrovni a jinde jsem poznal daleko lepší zkušenost.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, beuticek napsal:

No a já už mám 5. Škodovku a žádné větší problémy jsem nikdy neměl. Tak proč si stěžovat? 

No vidíš, kromě Felicie (a snad současné OII FL) je to u mě naprosto opačně. Další škodovky (doma i v práci) a jedna větší šmejd než druhá. Tož tak.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Má minulá atuta:

OII 1,6 TDI - najeto 160 000 km. měnil jsem jen filtry a olej - v servisu nebyla ani jednou

před tím:

Fabia I 1,2 HTP najeto 193 000 km na LPG - nebyl nejmenší problém.

´Totéž můžu napsat o mámině fábce a felcce,  otcově OI 1,8 16V, superbu 2,8 V6....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...