Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stafa: ano placka se mi zde rika. Nejsem ovsem zadna imaginarni. Placka postavena na realnych zakladech. A nerikej hop, aby si se za rok treba sam nedivil. Takovych nadsencu uz tady bylo a dnes se jich par priklani na mou stranu, po vlastnich zkusenostech. Ja tady muzu psat co chci, stejne tak vecny Skodofil Clint, ale jen vlastni zkusenost te presvedci, tak jako jine at jiz positivne, ci negativne.
Preji pevnou a stastnou ruku pri vyberu a at si spokojeny at uz poridis cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by EU věděla kde se kdo pohyboval a to je hororová představa. To ani Burešovo EET není takový slídil jak navrhovaný přenos výše aktuální spotřeby rovnou k úředníkům EU.

V Bruselu jsou totálně odtržený od reality, takové Rumunsko a Bulharsko to jistě neazavedou a i řada dalších zemí s starším vozovým parkem. Dále kdo by platil ty datové přenosy by mě zajímalo, stačí výše spotřební daně u paliv, silniční daně, parkovné v modrých zónách a dálniční poplatky. Taky výše ceny nařízené STK a to přitom v řadě států vůbec nemají a taky fungují bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Petrrr napsal:

Ty jova..On nas na tajnaka sleduje. Nejakej tajnej. Ty agenti ze Slovenska se nam tu nejak mnozi. Nejdriv Babis a ted .........emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Veru pravdu máš, sledujeme. :ph34r:   Len do hlásenia nemôžem skoro nič napísať, lebo by mi to nik neuveril ...kol103


 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Effendi napsal:
před 18 hodinami, Petrrr napsal:

Ty jova..On nas na tajnaka sleduje. Nejakej tajnej. Ty agenti ze Slovenska se nam tu nejak mnozi. Nejdriv Babis a ted .........emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Veru pravdu máš, sledujeme. :ph34r:   Len do hlásenia nemôžem skoro nič napísať, lebo by mi to nik neuveril ...kol103

 

To víš Petrrr je okamžitě v neklidu jak je někdo jenom kousek východně od KV.

Jako první to odskáčeme my z práglu a tam dál na východ to už si dává rovnou studený obklady a čeká na příjezd sovětských tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...