Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ještě budete hrabat prstíčkem, až nejlevnější Škoda bude stát milion v kvalitě Dacie za 350, pak Vám Hnujdaj bude dobrej. Ale kdo si počká, ten se dočká. Ona zase přijde dřív nebo později nějaká finanční globální krize a pak budou Šádovce soukromí vlastníci zase dobrý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Ještě budete hrabat prstíčkem, až nejlevnější Škoda bude stát milion v kvalitě Dacie za 350, pak Vám Hnujdaj bude dobrej. Ale kdo si počká, ten se dočká. Ona zase přijde dřív nebo později nějaká finanční globální krize a pak budou Šádovce soukromí vlastníci zase dobrý. 

Velebnosti, jdu blejt :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Hyundai nic neudělal, jeho rádoby vtipná reklama mnou taky nezacloumala, nikdy jsem jej nevlastnil a v nejbližších letech zcela jistě vlastnit nebudu.

Nicméně nemám nic proti těm, kteří si koupí něco jiného než škodovku.

Pokud by dokázali jak Hyundai tak Kia stlačit současné ceny vozů i30/Ceed na úroveň cen před pár lety, když se snažili vměstnat na náš trh asi by nejspíš nebylo co řešit.

Ovšem současná cenová politika mě nepřesvědčí k jeho koupi - to už dám fakt raději půl mega za holku z bolky.....

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekapitulace srazu 
 


Úterý 28:         Clint, Pawouk, Motosman, Kočkagin, Sid, Tomiikk, MichalRr, Ozák, Kinderplačka, Beutiček 80%, Sabiza?,

                              XJohnyX?, Standa 2003,  Clerfayt 80%, Kokta?
 
 
 
Místo konání: Tentokrát Doksy !!! - Maštal, mega kolena hlašte předem!
 
 
Objednané echt mega kolínka: Clint, Motosman, Sid,
 
 
Zdar a sílu šmejdi, váš náčelník.
  
  

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouka jsem vysvobodil z jeho zajeti, stejne jako Sida. Chce to cas, slepice ma silu, ale nebojte se i vy ostatni kluci. Ja vas v tom nenecham. Byl jsem zrozenej pri zatmeni slunce a mesice zaroven uderem hromu a blesku do vrcholu mohutne hory Krudum o pulnoci letopoctu 3000 Majskeho kalendare. To je predpoklad, ze osvobodim i vas ostatni. Ale bude to boj. [emoji123][emoji106]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav na ty motory (tedy ne jeden testovací vzorek ale ty u kupující masy B)) s 0W20 po 100-150tkm nájezdu ... Už jen ta zmínka, že při použití VW504 místo VW508 se MOHOU nepatrně zvýšit hodnoty emisí, kolik to dělá na produkovanou flotilu, že se jim tu VW508/509 vyplatí kvůli emisním poplatkům zavádět ...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...