Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Petrrr napsal:

Pawouka jsem vysvobodil z jeho zajeti, stejne jako Sida. Chce to cas, slepice ma silu, ale nebojte se i vy ostatni kluci. Ja vas v tom nenecham. Byl jsem zrozenej pri zatmeni slunce a mesice zaroven uderem hromu a blesku do vrcholu mohutne hory Krudum o pulnoci letopoctu 3000 Majskeho kalendare. To je predpoklad, ze osvobodim i vas ostatni. Ale bude to boj. emoji123.pngemoji106.png

 

Sid se stihl vyléčit, měl jen víkendovou lehkou nákazu, toho si do obětí nepočítej, oktávku má rád ;)

 

Ty jsi sice zrozenej při zatmění, ne však měsíce, ale mysli :D  To když se tvému fotrovi chtělo tak nějak divně chcát a nakonec to bylo uplně jinak  :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nechám ohryzat kostečku, s Motosem počítat, že by něco zbylo, nemůžeš. To je ti snad jasné. Vzpomeň si, jak vždycky ostatním kouká do talíře, jestli něco nezbylo a ještě nezapomene se podívat pod stůl, jestli něco nespadlo [emoji23]

 

Jo jsou to Doksy, ne Doksi, abys nejel jinam [emoji23]

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

No ty Doksi jsou pro me uz daleko. Kdo me chce z novych prichozich videt a poznat muj majestat musi se mi slozit na koleno aby se mi to trochu rentovalo.

by se Ti měli spíš složit na pozáruční opravy, to by se Ti vyplatilo ještě víc než kus mastnýho masa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo na kurz českého jazyka :D

 

Motosman má objednané jedno kolínko, volal jsem tam dneska a mluvil jsem s nějakou slečnou. Potvrdila mi obednávku tří kolen a pokud bude ještě někdo chtít, nebude problém, mají další v záloze ;)  Takže si Motos může dát nášup :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vůbec nekecej, ty jestli nepřijedeš, tak si pro tebe domů přijedeme, ale kinderka to nepřežije :D

 

Motosman ti prohodí vepřovou kost bočním oknem a já prostřílím tvoje dveře svojí brokovnicí ;) 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...