Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Petrrr napsal:

Bojí se přijed a podívat se mi do očí, za to všechno co mi tady poslední dobou řekl. :D  I když já taky stále nejsem jistý jestli přijedu. 

Bojim, mas pravdu. Byl bych hrozne nerad, kdyby si moje auto dalo to tvoje detsky k veceri lol

Editováno: , autor: XJOHNNYX
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, XJOHNNYX napsal:

Bojim, mas pravdu. Byl bych hrozne nerad, kdyby si moje auto dalo to tvoje detsky k veceri lol

Kdybys měl pořádnej motor od 4 litru výše, pak bych ti to věřil. Ale to co máš ty mají Amíci místo startéru ve svých pickapech.  Ano můj motor mají do stěračů. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brachu, když já byl v Maštali, tak tys ještě tahal mlíko z kozy a o nějakém Clintově klubu ani nevěděl. To jen aby nováčkové věděli, platí všem kofolu a všichni dostanou deku. :D 

Jo a až při pátém čaji se hadice plácají a jsou mazáci. Po celou dobu těch 5ti čajů, platí kofolu samozřejmě. Plácání probíhá klíčem na kola po zádech. Pak teprve můžou mít tady řeči, do té doby jen čtou a šoupou nohama. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši díky za sraz. Pár jedinců zklamalo, třeba Brejlovka s bráchou, Beutiček a další, ale chápu, že ne vždy to vyjde. Nicméně potěšil Kokta, Standa2003 a nový člen klubu Klérfajt či jak se jmenuje [emoji23] Tímto si svojí účasti na srazu zasloužil zapsání svého jména do první stránky klubového vlákna [emoji6] Stejně jako Standa 2003. Kokta už tam je dávno. Sraz super, fotky mrsknu na klubovou stránku do FB [emoji6]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, dorazil jsem ted. 122km, 1h22min, spotreba 6.8, prum rychlost 88km/h. Srnky litaly sami od krajnice tlakovou vlnou pred Rapidem. Diky, bylo to super. Diky nove prichozim. Konecne mam partaka s Kinder two. [emoji16].
Priste lepe probereme tu jadernou fuzi. Tedy velice naucny caj. Prednaska jak na vysoke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...