Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Když tak sleduju vývoj v oblasti motorů a emisí tak jedině mě napadá že takto všechny tlačí do elektomobility. Ale to bude cesta do pekla, a tak asi budu udržovat své auta v provozu co nejdéle to půjde a třeba se mi podaří je i dostat jednou na veteránské značky a pro ty pak skoro nic neplatí. Jako příklad, mám nákladní auta s veteránskou testací a ta můžou jezdit i do center Německých měst s nejpřísnějšíma emisníma zóama a taky nemusí ve velké části Evropy platit mýto a dodržovat zákazy jízdy a AETR. Prostě zatím paráda a pojistka ve stokorunách za rok. Než pojízdnej počítač tak radši jednoduchou a spolehlivou klasiku.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, nedavno se taky rikalo, ze bez Downsizingu a turba to nepujde a hele, jsou znacky co to bez toho umej. Tedy se nebojim, ze by se nenasla rada jinych lepsich reseni. Takove Subaru treba prestane dehty delat vubec a jako dalsi varianta, odejde z Evropy a bude mit klid. Taky reseni. Jini to udelaji taky a pak nam tu zbyde jen spolehliva pretechnizovana koncernova technika co bude papirove jezdit za 2l/100, skutecnost bude jina, za to si bude muset zakaznik auto ponechat jen do konce zaruky neb, za opravy se nedoplati. Takhle si to myslel, to pak mas vlastne pravdu. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představte si hoši, že ta žebrota, ten nuzák, kterému z teplákovky čouhá špinavé triko, ta Karlovarská zarostlá nula s beranicí na hlavě....tak ten chodí každej den stát tři hodiny do banky a čeká, až mu pošlu nějaké peníze či co :D:D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si rozmyslel koupi novýho auta a radši nechán v provozu vše co mám. Vývoj omezování  v Evropě jde strašně rychle kupředu a jen v Německu čekají na verdikt soudu v únoru zda je možné zakázat dieslům do Euro 6 vjezd do center velkých měst. Tímto se dá znehodnotit investice z moci státu skoro přez noc a takto to může pokračovat i dále protože eko šílenství je velice mocně zakotvený ve velké části Evropy. Takto vydržím i deset let a uvidím jak se vše bude vyvíjet.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...