Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Voice napsal:

Tak konečně jsem si v pátek vyzvednul na salonu ten balíček z Mexika.....(SQ5) Tak snad to pár roků vydrží.

fůůj, za to by byla pěkná M2 a ještě 1/4 mega na benzín :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Voice napsal:

Tak konečně jsem si v pátek vyzvednul na salonu ten balíček z Mexika.....(SQ5) Tak snad to pár roků vydrží.

Tohle napiš wolfovi do tématu, ten přece miluje SUV.

I když vlastně je to nové a moderní, takže vlastě žádný kus ignotu s pákami a táhly, tak to asi mít radost nebude. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak je to good. Na me je moc penez i za rezervni kolo Audi. Co z toho vyplyva? No, ze jsi na tom lepe. [emoji23]
Tedy at slouzi dobre a mnoho km bez nehod. Snad das i nejake fotky aby Skodovaci tady mohli slintat, ale zaroven tvrdit ze Skoda je stejne lepsi. [emoji23]. Vyfot hlavne interier aby videli Skodovaci jak ma vypadat, hlavne dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Modrá KoKo.

Co mě vytáčí je ostřikovače čelního skla a debilita kontroly žárovek. Jedná se o přisvětlení do zatáček. Jsou tam H7, ale když odejde jedna, nejde ani druhá a systém hlásí porucha light adaptive systém. Bez diag nevíš která. O přístupu ani nemluvím.

Barva je nádherná, ale je vidět každý škrábanec. Chce to pořádný vosk a udržovat. Ostřikovače jsou jak ze Škoda 100. Tam aspoň drželi směr ostřiku. Je to 2013, 3.0 V6T nafta 230Kw. V té době se benzín bohužel nedodával pro ČŘ.

 

0fe778c9348ee7465d83a6918b764096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, stanmar napsal:

Tohle napiš wolfovi do tématu, ten přece miluje SUV.

I když vlastně je to nové a moderní, takže vlastě žádný kus ignotu s pákami a táhly, tak to asi mít radost nebude. :D

Ne já beru jen offroady na milost, ostatní je vhodný tak pro modelíny a zelený vdovy, aby přežily dnešní divokou dobu na silnicích.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...