Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No, s necim se souhlasit da, s vetsinou nikoliv. Kec o loketni operce me dostal. Zas tak spatne auto to neni a se zaverem tohodle britskeho, nevim co, nesouhlasim. Sami britove umi leda hovno.
To se musim Rapida zastat, coz u me neni obvykle.
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pochopím, že někdo s ročním nájezdem 200km má na autě celoroční pneu, ale z mojí zkušenosti vím, že tento kompromis mi opravdu nevyhovuje a pro někoho, kdo alespoň občas jezdí dynamičtěji, se celoroční pneu opravdu nehodí... 

 

Osobně nechápu ani lidi, co jezdí v létě na zimních, protože to chování auta je úplně hrozné. Já bych nejradši jezdil celý rok na letních a jen v případě sněhu a ledu bych přezul na zimní :) Ale to je samozřejmě nesmysl, takže jsem jedině pro v létě letní a v zimě zimní :scooter:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blíží se nám konec roku a ještě jsem na silnici pořádně neviděl sníh a to jezdím hodně kolem humpolce, jo sem tam to nárazově zapadá, no fakt hrůza kalamita, úplně ideální artické podnebí, naprosto vhodné pro takovou zemi jako je naše mít vyhlášku které nás nutí mít půl roku na autě zimní gumy... :mellow: Nějak už tuhle (druhou zimu) na crossclimatech dokroutím i když mají bože můj jen 3.8mm to mě určitě bude stát někde život... snad nenarazím na nějakého ochránce s měřítkem...

Celý dva měsíce je dálnice mokrá, lítat 160 po ní se zimákama od barumek nebo vraníků (90 % prodejů v čr) je rozhodně rizikovější než s letníma 130...

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

S Thálií jsem jezdil celoročně na zimácích asi 3 roky a co jako, nic. Ale my jsme tady horalové, kde přežijí jen ti nejsilnější. Pražák by tady pošel včetně své garážované Octávie za týden. :D

 

Ale houby, Ty už jsi skoro jako wolf, ještě si kup 20 let starý 4x4 a bude vymalováno úplně...

 

ad sníh - pražák a bez řetězů

ce1.thumb.jpg.bcd82c18a15716e2dd6b413d41c27ba4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vezmu, že jsem dříve jezdil s Žigulem na origo Ruských gumách, které nebyly vhodné ani do deště, tak se musím jen smát. Do kufru šel pytel písku a jezdilo se po celém Československu. Z 15ti aut byly zimní gumy jen na jednom. A nikdy nikdo nezapadl, nebo něco nevyjel.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, motosman napsal:

Když vezmu, že jsem dříve jezdil s Žigulem na origo Ruských gumách, které nebyly vhodné ani do deště, tak se musím jen smát. Do kufru šel pytel písku a jezdilo se po celém Československu. Z 15ti aut byly zimní gumy jen na jednom. A nikdy nikdo nezapadl, nebo něco nevyjel.

všichni říkají, že kvalitní dnešní letní gumy nejsou dělané do zimy :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, stanmar napsal:

 

Ale houby, Ty už jsi skoro jako wolf, ještě si kup 20 let starý 4x4 a bude vymalováno úplně...

 

ad sníh - pražák a bez řetězů

ce1.thumb.jpg.bcd82c18a15716e2dd6b413d41c27ba4.jpg

Jenže 20 let starý 4x4  nebo offroad to zvládne s přehledem, kdežto dnešní pseudo 4x4 plné senzorů a lamel na rozdělené krouťáku kam je potřeba to nemusí vůbec dát. Stačí přehřátí nějaké části a je vymalováno a nejede se dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vezmu, že jsem dříve jezdil s Žigulem na origo Ruských gumách, které nebyly vhodné ani do deště, tak se musím jen smát. Do kufru šel pytel písku a jezdilo se po celém Československu. Z 15ti aut byly zimní gumy jen na jednom. A nikdy nikdo nezapadl, nebo něco nevyjel.
Jenze tehdejsi letni pneu byly neco jako dnes celorocni. OR apod. S O1 jsem jel jednou na predcasne prezutych letnich pneu Dunlop a nasnezilo a ja nevyjel ani malej kopecek.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...