Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Sabiza napsal:

Zdar. Tak já jsem v pohodě, auto relativně taky. V pondělí budu vědět víc - je to v Autovars, tak jsem zvědavý, s čím přijdou. Drtivou většinu nárazu vzaly výstuhy, pak nárazník, dveře, elektronika (nefunguje elektronické zavírání) a pak další maličkosti. Insa v porovnání s VW dopadla víceméně dost dobře. Odhad škody je zatím 60 tisíc, ale možná to ještě trochu naroste. IMG-20171216-WA0006.jpgIMG-20171215-WA0012.jpgIMG-20171216-WA0005.jpgIMG-20171216-WA0004.jpgIMG-20171215-WA0015.jpg

60tis odhad? tvl....šedesát stojí jen nárazník a ty dveře :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, motosman napsal:

Teď hlavně zabojovat s pojišťovnou. A dát se dokupy. Věřím, že tě bolí celý člověk.

 

Byla to určitě fingovačka, Sabiza do něj prudce nacouval, aby měl hrazenou škodu, pač to má už neprodejný :D  Chce totiž zase koncern :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem upravil členskou základnu, jednoho člověka jsem vyhodil úplně (dotyčný pozná) a třem lidem jsem dal tři vykřičníky. To znamená, že pokud se v lednu nedostaví na sraz, tak je vyškrtnu úplně a nebudu už považovat za členy. Nemají totiž poslední dobou žádnou účast a výmluvy, že to nevyšlo jdou uznat dvakrát, třikrát, ale ne každý měsíc. [emoji6] (Kokta si minule napravil reputaci [emoji6] )

 

Zdar a sílu!

 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda strejdo ty jsi prisnej. Jinak ty vykricniky nejsou cervene, ale vsichni vime jak jsi barvoslepy.
No Sabiza ma auto na kasi a ty si takhle zahravas s jeho osudem. Na Grillovacce v lete byl nahodou. Navic kdo jiny nam bude otvirat nase srdce aby jsme do nich mohli pustit porozumeni a soucit s muslimskymi uprchliky. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohl, ale stavel barak narodil se mu potomek. A cestovat pres cast republiky ty neznas. Mas to vzdy 10 min a to kolikrat prijedes stejne pozde. [emoji23]
Jo a navic se do neho furt navazis kdyz ma Opela wir leben autos. [emoji23]
Ja ho tady potrebuji. Sice mam radu jinych spojencu, ale jsou jeste ustraseni a nechteji se tolik projevovat neb by treba prisli o moderatorstvi fora apod.
Ze ty jsi si uz precetl predcasne darek od manzelky k Jezisku a to knihu Ja Putin - diktator. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, stanmar napsal:

A sakra, Sabizovo auto chytilo koktózu....:kol-26:

 

No hlavně že jsi OK Ty. Kdo by nás tady pak prudil, plačka na to sám nestačí a kokta je beznadějnej případ sám o sobě.:D

rozhodně lepší případ než ty :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, to vis. Chces okrouhat opozici jako Putin co. By se Ti hodilo vyskrtnout Sabizu co.
Johnyho klidne vyskrtni, ten je tady moc chytrej a kazi mi plany. Skoda ze sem nechodi Sid, abychom spojili sve sily.
Pro bratra ze Slovenska. Nezbyva nez Ti poprat mnoho najetych km bez nehod a problemu. No a zaroven Ti preji, aby ses nemusel pridat na mou stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...