Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Každé ráno si s Beutičkem dáváme panáka Vervy místo slivovice. Krásně to promastí žaludek, zlepší spalování a při prdění se nám kouří od prdele emoji23.png Navíc to blahodárně působí na vstřiky, což oceňují manželky emoji6.png

No líp bych to nenapsal. A kouří se mi od prdele pěkně. To můžu potvrdit. Taky bych na ni potřeboval DPF :D

Editováno: , autor: beuticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na druhou stranu lepsi usetrit na dalnicni znamce, kterou vlastne uz nepotrebuji nez na pneu a kupovat Barum [emoji23]
A kdyz pojedu na dov. Koupim si tydenku a nebo lepe nekoupim si zadnou.[emoji23]
Thalie nikdy znamku nemela a obcasnou jizdu po dalnici taky zvladla. Predstav si, ono to auto po te dalnici jede i bez znamky. To nevis?[emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Petrrr napsal:

No na druhou stranu lepsi usetrit na dalnicni znamce, kterou vlastne uz nepotrebuji nez na pneu a kupovat Barum emoji23.png
A kdyz pojedu na dov. Koupim si tydenku a nebo lepe nekoupim si zadnou.emoji23.png
Thalie nikdy znamku nemela a obcasnou jizdu po dalnici taky zvladla. Predstav si, ono to auto po te dalnici jede i bez znamky. To nevis?emoji23.png

Kdybych ti řekl, že mám na autě Nokiany, nebo Goodyeary, tak poznáš za jízdy hovno. Kdyby Barum byla americká značka, tak bys tady skákal až do nebe a měl doma možná 4 náhradní pověšené na hřebíku na zdi s velkým nápisem Made in USA :D 

 

Oni ti ty občasné jízdy bez známky jednou celníci na dálnici vysvětlí :D Budeš brečet a na pokutu budeš muset prodat Rapida :D Ale samozřejmě za to bude moci Škoda a koncern :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chces Clintiku neco rict? Na Nathalce mam nyni nove koupene Polarys 3 a na Rapidu mam 4. rokem od koupe tu samou pneu. Vis co to znamena? Ano, BARUM. [emoji23][emoji23][emoji23]
A toho Karota jsem jeste nevidel. Vcera si ho tetka dovezla, poslala foto. Ale z optickeho hlediska na tech kolech se mi na fotce asi libi vic nez obluda Kardiaq. No oboji na vesnici na vozeni slepicince po zahonech dobry. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...