Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A uplně zbytečně vyhodíš prachy. Za ušetřené peníze můžeš klidně něco koupit rodině ;)  Ty jsi totiž závodník asi jako Kristián, takže šetři raději na olej :D:D Bude třeba ;) 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli něčemu celkem věřím, tak jsou to testy pneu - když je nějaká  u většiny testovacích společností na čelních příčkách asi to o něčem svědčí a dát třeba o 5 tisíc víc na sadu čtyř pneu není pro mě likvidační. Šetření na pneu já osobně odsuzuji.

Uvědomil jsi si vůbec jak málo spojuje tvoje auto s vozovkou ?

Zvláť, když se občas objeví i toto:

pneu2.thumb.JPG.795adf9c622407095be605e96adff87c.JPG

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Stan najede 5tis km za rok po Praze a musi mit Contiky kus za bura. No a ja je mam protoze na Thalii v pomeru cena vykon bohate dostacujici. A u Rapida mi je tam dali pri koupi auta i s plechama. Letni bych tam asi nechtel ale zimaky jsou dobry. To se vyjimecne musim Clinta zastat. Vetsina z vas pozna stejne hovno a kdyby jste necetli testy ( ktere zas tak koser taky nejsou - podvadi se v nich uplne stejne jako v jinych testech. Napr. Nokian daval do testu lepsi nez pak prodaval, jini udelaji slozeni takove ze prvni mm vzorku funguje a zbytek je taky uplne jina pneu, jen naivka tomu veri) a nebo meli prekryte nazvy znacek. Akorad ze Barum se vyrabi tady u nas s nakladem na delnika 300kc/h a nejake Continentaly v Nemecku s nakladem na delnika 1000kc/h. Pak si myslite co buh vi co kupujete. [emoji23] Samozrejme Gumy z Ciny neberu tam se setri na vsem a tam to plati.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám letní Continental vždy Made in Germany. Žádný Czech šmejd. Žádnou jinou značku už nechci. Zimáky nevím, na firemních obvykle Barum Polaris, na soukromých jsem je míval také a vzhledem k tomu, že se s nimi na hory nejezdilo, tak OK - respektive jsem neměl žádný problém. Jenže to byl všechno rozměry na Felicii, nebo Fabii. Nevím, jak se to chová ve větším provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to smutné pro Plačku, zase má nad čím brečet a tentokrát to nebude ani koncern :D Jeho megakandidát Topolfuhrer skončil mezi posledními a nepomohl ani Plačky hlas a skandování jeho jména před karlovarským Thermálem :D A to se mi přiznal, že krabičák u nádraží v bistru zdarma rozlejval jen těm kamarádům, co ho šli volit :D 

 

Kdepak chlapče, lépe se ti nepovede, budeš dál u kopírky za 7 tisíc a snít o Dodge Ram. Dál sázet Lotynku a počítat vlaky na nádraží :D Lepší investice by ovšem byla, kdyby ti za úplatu nějakej školák vysvětlil gramatiku z českého jazyka :D

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pawouk napsal:

Já mám letní Continental vždy Made in Germany. Žádný Czech šmejd. Žádnou jinou značku už nechci. Zimáky nevím, na firemních obvykle Barum Polaris, na soukromých jsem je míval také a vzhledem k tomu, že se s nimi na hory nejezdilo, tak OK - respektive jsem neměl žádný problém. Jenže to byl všechno rozměry na Felicii, nebo Fabii. Nevím, jak se to chová ve větším provedení.

 

 Ale nesmíš všemu věřit......To že tam máš Germany ještě neznamená že jsou opravdu z Němec. A zrovna u tebe vím, že kdybys tam měl Barumky nepoznáš nic.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na leasingovom aute s nárokom na najvyššiu triedu pneumatík mám nové drahé zimáky Pirelli. Na suchu ešte ako tak.

Na mokru a snehu to je tragédia. Keď už aj spolujazdec cíti, ako to ide v malej zákrute do šmyku ...

A to majú v testoch veľmi dobré hodnotenie. Čo by som teraz dal za Barumy.

 

Dúfam, že v 2. kole vyhrá Zeman. Ten Drahoš sa nápadne podobá na toho nášho mastného vlasa - úžerníka, zlodeja a scienológa,

ktorý sa zrazu z neznáma dostal na stolec.

 

  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...