Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 54 minutami, Clint napsal:

... Bohatým bych bral a sobě nechával :D...

 

To mi připomíná scénku z Černé zmije (Black Adder):

Baldrick: Já fandím Stín-ovi, to je chlap, je napůl cesty k tomu, aby z něj byl nový Robin Hood.

Edmund Černá zmije: Proč jen napůl cesty?

Baldrick: No, on bohatým bere, ale ještě se nedostal k tomu, aby chudým dával.

Editováno: , autor: Rawac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Clint napsal:

 

Však jsem si na všechno poctivě našetřil ;)  To nejsou zlodějiny na jízdenkách a prodávání dílů z autobusů na burze u Buštěhradu :D 

 

No to si mě pleteš s Rittigem, ale on chuděra měl z každé jízdenky jen pár halířů.

 

před 42 minutami, Clint napsal:

Stanmar holt ve škole trávil více času pojídáním svačiny a výrobou vlaštovek, než učením a pak se diví, že vyměňuje Ikarusu za desítku vejfuky v depu :D

 

Já se ničemu nedivím, já si to povolání vybral a za to, že dělám rukama se nestydím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Před hodinou, Jao napsal:

 

Co tady prosím tě mektáš s tím Kiskou? Neříkej, že taky věříš těm blábolům, co Kaliňák a spol. vypouštějí do médií proto, že jim šlape na kuří oko? My mít takového prezidenta, tak skáču radostí tři metry do vzduchu. Ten náš kořala se umí akorát vožírat a cpát se do prde*e Rusákům a Číňanům. Ještě že už končí, jinak bych to nerozdýchal. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nonaim, vidím, že si naočkovaný mainstreamom. Uznávam, že Kaliňák je taký istý parazit a zlodej. Ale to, čo stvára mastný vlas, nemá obdobu.

Najvyšší súd už v 5 prípadoch jeho firiem rozhodol o úžere, dokázal niekoľko daňových podvodov, spáchal volebný podvod, ukradol pozemky  a je toho veľa, ale nezaslúži si odomňa toľko pozornosti. Let do Mexika a späť nás len v catheringu stál skoro 17000 eur. A tieto informácie sú z iných a oficiálnych zdrojov.

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Clint napsal:

No zanechme politiky, Stanmar by měl vzít akorát v potaz názory jiných a respektovat je. Těhle lidí si vážím, co respektují názory jiných- ;)

Je mi líto, ale pro takovou úchylku jako je komunismus (bolševismus) nemám pochopení. sorry jako.

To už bych Ti odpustil i tu naftovou motorizaci:D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl copak já sem bolševik? Copak Zeman je bolševik? To máš opravdu tak krátkozraký pohled? Nebo jsi taky sluníčkář? Havlista? Uznáváš toho mega opilce Havla, kterého tahali z letadla vleže a nikomu to nevadilo? Že to byl megagauner a židovskej šmejd , co nechal bombardovat Jugoslávii, byl placenej z Ameriky,  jeho rodina kolaborovala s fašounama, to se ti líbí???? Tvl sorry...ale to jsi hodně zklamal.

Havel byl neskutečnej hajzl a za tím si stojím.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší zlo je Amerika, řízená židy, kteří vlastní ty největší firmy, zbrojařské. Amerika, která se naváží do celého světa, která je rozmístěná uplně všude a vnucuje všem tu jejich zkurvenou demokracii, prodávají zbraně komukoliv, kdo zacvaká, jedno komu. Prachy a zase prachy, za vším stojí židé, nenažraní zkurvenci, kteří jsou i ve vládě, v senátu, všude. A ty se mi divíš, že jsem rád, že Zeman se přiklání k Rusku? Tvl vzpamatuj se a nekoukej jen na tu americkou Novu.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem fašoun a Hitlera neschvaluji, ale s židy měl pravdu. Bohužel ti bohatí si za války zaplatili informace a odtáhli do Ameriky, kde se ujali řízení největších korporací a jsou tam do teď. Odnesli to tady za války jen ti ubožáci, co na to neměli. Ano židé, to je verbež, v Německu brali lidem práci a žili na úkor druhých, roztahovali se po celém světě. A co je Izrael? Jak asi vznikl Izrael? Podívej se do učebnice....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...