Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Podívejte se na Rusko, kde má základny a kde má základny USA? Jak by se asi líbilo USA, kdyby Rusko otevřelo vojenskou základnu v Mexiku??? Aha? Ten kdo nás ohrožuje není Rusko, ale USA a to si každej rozumnej člověk spočítá na jedné ruce.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Totální bullshit, zajímalo by mě, kam na tyhlety báchorky chodíš. Jsi se svým životem spokojený? Nedokážu si představit, že vyrovnaný a nezakomplexovaný člověk by mohl být tak naštvaný na všechny kolem jako ty. Židé nemůžou za to, že se máš špatně. 

Editováno: , autor: nonaim
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte

To že jsi novodobej bolševik jsi napsal Ty. Já s tou lůzou nezačal.

Zeman je především hulvát, když už nic jiného.

Orientace na východ nám doposud nic dobrého nepřinesla. Krom osvobození v roce 1945 (a to nakonec také nezůstalo bez následků). USA a Havla jsem nezmiňoval.

Máš prostě kecy jak s.Semelová. Je vidět, že to co máš Ti nestačí a dnešní doba se ti asi nelíbí, což nechápu. Raději by jsi zase měl zase doložky a povolení, aby jsi mohl jet do Chorvatska ?

 

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, nonaim napsal:

Totální bullshit, zajímalo by mě, kam na tyhlety báchorky chodíš. Jsi se svým životem spokojený? Nedokážu si představit, že vyrovnaný a nezakomplexovaný člověk by mohl být tak naštvaný na všechny kolem jako ty. Židé nemůžou za to, že se máš špatně. 

Já se mám snad špatně, naopak, mám se dobře a vidím realitu, kdežto spousta lidí je zblblá a zpitomnělá masáží amerických médií? Nebo si myslíte, že média jsou naše??? Televize, že je naše?

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, stanmar napsal:

Clinte

To že jsi novodobej bolševik jsi napsal Ty. Já s tou lůzou nezačal.

Zeman je především hulvát, když už nic jiného.

Orientace na východ nám doposud nic dobrého nepřinesla. Krom osvobození v roce 1945 (a to nakonec také nezůstalo bez následků). USA a Havla jsem nezmiňoval.

Máš prostě kecy jak s.Semelová. Je vidět, že to co máš Ti nestačí a dnešní doba se ti asi nelíbí, což nechápu. Raději by jsi zase měl zase doložky a povolení, aby jsi mohl jet do Chorvatska ?

 

Pleteš sem nesmysly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle sračky nehodlám číst, tobě ti rusáci úplně vygumovali mozek. Co sem taháš ameriku? Nikdo se o ní nebavil, tohle je naprosto signifikantní, když nemám solidní argument a ne žvásty z aeronetu, tak vytáhnu židy, nebo USA. Bullshit jako prase.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ich hlavný cieľ je rozhádať všetkých Slovanov, aby sme sa tu hašterili a bili kvôli tej ich lživej propagande. Lebo z nás Slovanov  majú panický strach. A ako vidím, darí sa im to. Ukrajina je perfektným príkladom.

Tak sa vykašlime na hádky a radšej sa milujme a množme. Ale vždy s opačným pohlavím. Vlastne s rovnakým to aj tak nejde (to množenie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Jao napsal:

Ich hlavný cieľ je rozhádať všetkých Slovanov, aby sme sa tu hašterili a bili kvôli tej ich lživej propagande. Lebo z nás Slovanov  majú panický strach. A ako vidím, darí sa im to. Ukrajina je perfektným príkladom.

Tak sa vykašlime na hádky a radšej sa milujme a množme. Ale vždy s opačným pohlavím. Vlastne s rovnakým to aj tak nejde (to množenie).

 

Ukrajina je svinstvo, zkorumpovaný stát, plná fašistů. Rusko by je mohlo smáznout do dvou dnů. Ale nedopadlo by to dobře. Američani tam rozdmýchávají neustále oheň, aby mohli ospravedlnit sankce, které jim vyhovují.

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Clint napsal:

 

Ukrajina je svinstvo, zkorumpovaný stát, plná fašistů. Rusko by je mohlo smáznout do dvou dnů. Ale nedopadlo by to dobře. Američani tam rozdmýchávají neustále oheň, aby mohli ospravedlnit sankce, které jim vyhovují.

Co chlastáš? Becherovku? Bože můj, ty tu blbost vidíš a dopustíš... To se pak není čemu divit, že na Hradě sedí někdo jako ovar. Tím jsem tady skončil

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé nato a USA si s námi vytřou zadek kdy budou chtít. Oni serou na celou Evropu a posílají sem musulmany.

A celá naše česká vlast se natu hodí maximálně jenom jako nárazníková zóna a bojiště, kdyby se jim podařilo Rusko správně vyprovokovat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to je. Hodil by se jim konflikt v Evropě. Ale tak, aby oni zůstali stranou. Ale vědí dobře, že kdyby se postavili Rusku sami, nedopadne to s nimi dobře a odsrali by to rovněž. Evropa je nezajímá. Jsme jen odbytiště zbraní a naopak zdroj financí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Clint napsal:

Máte pravdu chlapci, pravda nejvíc nasere, ale můj názor se nezmění a trvá už dlouhé roky. A kdo se s emnou nechce kvůli tomu bavit, tak mi to nevadí, takový člověk za to pak nestojí.

 

Tvůj názor respektuji, ale nesouhlasím s ním. Tak se nediv reakcím.

Nemůžeš holt počítat s tím, že tě budou všichni plácat po ramenou za vše co řekneš.

 

 

 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, stanmar napsal:

 

Tvůj názor respektuji, ale nesouhlasím s ním. Tak se nediv reakcím.

Nemůžeš holt počítat s tím, že tě budou všichni plácat po ramenou za vše co řekneš.

 

 

 

Pokud ho respektuješ, to stačí, nemusíš souhlasit. To je samozřejmě v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...