Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ano, je to zvláštní, že toho Drahomila volili zbohatlíci, majetní lidé a smetánka a přitom i Plačka, zástupce karlovarských bezdomovců, předseda strany "Žebrota legálně" a účastník celorepublikových pravidelných srazů bezdomovců pod názvem "Polévka je grunt", ačkoliv sám nemajetný, skromně oblečený do teplákové soupravy, zřejmě očekávající prudký politický obrat k lepšímu. Plačka původně plánoval sjednocení jeho skupiny záměrně nepracujících a úspěšně žebrajících se skupinou přistěhovalců, zejména z Afriky, tak aby i on a jeho rodina mohla čerpat výhody s tím plánované :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Petrrr napsal:

No tam kde zije Clint v podstate v poli s jednou vietnamskou samoskou jsem se ani nekoukal. A to ze udelal zakladku a nejakou zahradni skolu co by 3lety ucnak to jen potvrzuje.

 

Clint si hraje na Pražáka a přitom žije někde v prdeli 60 kilometrů od Prahy ve dvojdomku s Arabem. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už asi nepůjde, barák soused bude brzy prodávat ;)  Stěhuje se do Maroka.

 

Vidím to jako včera, jak Oplbiza mlaskal, chrochtal nad masíčkem a tahal Motosovi maso přímo od huby, Motos si ani nestihnul pořádně kousnout. Pak si ještě odtočil kofolu do pětilitrového barelu od Fridexu, aby měl na cestu :D 

 

Jo, to byl s námi ještě Kristián s ofinou, kde tomu je už konec :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

To ti byla ta prdel dobrá co, když si na zahradě žral masíčko a chlastal kofoličku....to ti nevadilo co?

 

To byla spíše reakce na to, jak se nazýváš pražákem, i když si vidlák. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidlák nevidlák, vesnice to nejni a práci mám autem dvacet minut po jedné silnici. Takže Praha by byla pro mě bordel, smrad, hluk a chaos a přes město hodina jízdy, navíc zbytečně vyhozené peníze za bydlení. Však jsem psal, že jsem jen takovej jako by pražák, jenom tak lehce jako, v podstatě jen pracovně pražák :D Ale to je asi nejlepší volba.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Petrrr napsal:

Levná pracovní síla a Pražákům bereš práci. Měl by ses stydět. Pražáci pak musí dělat autobusáky jen za 80tis s 8h pracovní dobou bez spánku. Jo kamaráde, tebe by hnali, vidle, hrábě na tebe. :D 

Myslíš, že jsem levnej? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Clint napsal:

Vidlák nevidlák, vesnice to nejni a práci mám autem dvacet minut po jedné silnici. Takže Praha by byla pro mě bordel, smrad, hluk a chaos a přes město hodina jízdy, navíc zbytečně vyhozené peníze za bydlení. Však jsem psal, že jsem jen takovej jako by pražák, jenom tak lehce jako, v podstatě jen pracovně pražák :D Ale to je asi nejlepší volba.

 

My takovejm jako Ty ale říkáme poněkud jinak - vesnickej vychcánek, neboli senožrout. Pražskou výplatu to jo ale bydliště už mu v Praze nevoní.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...