Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No to vím. Ptal jsem se na ten první a verva ON.

 

Tuším, že jsem vzal ten první, tankoval ho přede mnou nějaký helmut.

 

Jestli tedy nemyslíš obyč benzín/nafta, verva 98 benzín, verva nafta. Ale ta verva on nesedí barevně a byl to asi benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vidím špatně ale přesně tak to vidím

 

95 eurosuper = standardní benzín

ON ekodiesel = standardní nafta

VERVA 98 = lepší benzín

VERVA ON = lepší nafta

 

ON je jejich pěkná zkratka pro Olej napędowy ...

 

No nedávno jsi pro legraci navrhoval tankovat benzín místo nafty, tak tohle by na to sedělo :D

http://www.orlen.pl/EN/ForBusiness/Fuel/Pages/default.aspx

Editováno: , autor: rayx
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Pane Rayx ;)

Nafta se v polsku nepouživa, když mluviš o palivě. 

Použivame :

- olej napędowy

- ropa

Občas použivame taky diesel v smyslu jako nafta :)

 

Benzina v česku = orlen v polsku ;)

 

U orlen shopu nekupite jabola ani wiśniówki :D . Tan naji dražši a kvalitnějši vina :D

Editováno: , autor: TOMUS
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zime Prazaci okupuji vsechny hory v zemi. V lete vsechny vodni plochy v zemi. Je to verbez. No jo no, na Vaclavaku nebo Staromaku si chudaci nezalyzuji.
Kdyz Prazak prijede do hor tak prvni 2 dny z toho cerstveho vzduchu chrchla tezky kovy, dehet a vselijske jine prachove castice co musi v tom jejich bigcity dejchat. [emoji23] Jo a po tydnu se jim vraci erekce, coz oceni zejmena manzelky a pritelkyne. Nemusi vyhazovat prachy za hodinove pronajmy cernych klad z Nigerie na Vaclavaku. [emoji23]r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsme sem nejezdili, tak tu chcípnou hlady.
Jo to je taky pravda. Jen natahujou ruku Prazaku dej. Makat normalne se jim nechce.
Stejny jak v tom Chorvatsku v lete. No letos tam v lete cca po 7 letech zase jedu tak jsem zvedav co se u Dobro dosli zmenilo krom toho ze je to tam vse drazsi jako prase.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ty chodíš na české forum?
Vsak je nech chudaky, vzdyt je to takova poloukrajina. Prumerny plat 500 tech jejich slavnych eur. Vlada sama vlezdoprdelka EU. A nebyt jejich sestricek a doktoru v nemocnicich tak tu pochcipame. Taky sama herecka a herec ze Slovenska tady. Stejne zpevaci. No jen nevim kdyz jsou vsichni tady kdo je tam. Asi doktori z Uzbekystanu. Herci z Mongoska a zpevaci z Kazachstanu. [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v Bulharsku jsem jednou byl letecky. Pravda bylo tam levno. Stejne ceny jako u nas neco i levnejsi. Ale jinak nevim no. Priroda se Chorvatsku nevyrovna. Pul dovolene kvuli vysokym vlnam si mohl do vody jen po kolena ( hlidaji tam plavcici) no a chytl jsem faraona, stejne jako v Egypte atd. No v Croatia jsem faraona nikdy nechytl.
V loni jsme byli v Krkonosich a malem jsme v srpnu zmrzli. Kam jinak s rodinou a malymi detmi. Bibione Italie? Nevim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...