Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Petrrr napsal:

No v Bulharsku jsem jednou byl letecky. Pravda bylo tam levno. Stejne ceny jako u nas neco i levnejsi. Ale jinak nevim no. Priroda se Chorvatsku nevyrovna. Pul dovolene kvuli vysokym vlnam si mohl do vody jen po kolena ( hlidaji tam plavcici) no a chytl jsem faraona, stejne jako v Egypte atd. No v Croatia jsem faraona nikdy nechytl.
V loni jsme byli v Krkonosich a malem jsme v srpnu zmrzli. Kam jinak s rodinou a malymi detmi. Bibione Italie? Nevim no..

Parádní pro rodinu je Řecko a Španělsko, ale už je to spíše na letadlo jak autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No urcite, ale ja s 4letou dcerou a 1.5 rocnim synem letadlem nechci. 2h naletiste, 2h tam byt pred odletem ( pokud nema let zpozdeni), 2h let, 2h doprava z letiste v cili. To je 8h. Zadna vyhra. Tim autem je to treba delsi ale pohodlnejsi a vemes sebou vse "potrebne".

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Petrrr napsal:

No urcite, ale ja s 4letou dcerou a 1.5 rocnim synem letadlem nechci. 2h naletiste, 2h tam byt pred odletem ( pokud nema let zpozdeni), 2h let, 2h doprava z letiste v cili. To je 8h. Zadna vyhra. Tim autem je to treba delsi ale pohodlnejsi a vemes sebou vse "potrebne".

Nekecej, řekni rovnou, že na to nemáš :D:D 

 

Do kindera naleješ slitej benzín, co zbyde ve vagónech v cisternách do Kralup co? :D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím rumem jste mě tak naladili, že snad zajdu do Makra si nějakej kvalitní koupit ;)   (pro Plačku: Makro je obchod pro pracháče podnikatele, sociále bufet people tam přístup nemají a tuzemák už vůbec ne)   :D:D 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Chorvatsko to jistí. My máme kluka 6 a holku 4. Loni jsme byli v Chorvatsku a paráda. Děti se chtějí koupat v moři, nic jiného je de fakto nezajímá. Tak kam je tahat jinam? Letecky do toho nejdu. Jsou na to malý. Kdyby v Chorvatsku dostali horečky, nebo jiný moribundus (což u malých dětí není scifi), sedneme do auta a ráno jsme doma. Jak bych to řešil při leteckém zájezdu?

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Petrrr napsal:

 ....Taky sama herecka a herec ze Slovenska tady. Stejne zpevaci. ....

:kol-50:  Beztak stoja za ho..o. Postav to do dverí, nakop do prdele a pošli domov. Len neviem, ak ich tam držia, tí vaši nie sú až takí kvalitní..... Mali sme tu takého tučného zaslúžilého umelca z čias pred revolúciou, čo v jednom kuse pindal ako bol režimom utláčaný, a ročne točil 3-4 filmy. Je to verbež vhodná tak do kameňolomu...-_-

Editováno: , autor: Effendi
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Clerfayt napsal:

Petrrr: Chorvatsko to jistí. My máme kluka 6 a holku 4. Loni jsme byli v Chorvatsku a paráda. Děti se chtějí koupat v moři, nic jiného je de fakto nezajímá. Tak kam je tahat jinam? Letecky do toho nejdu. Jsou na to malý. Kdyby v Chorvatsku dostali horečky, nebo jiný moribundus (což u malých dětí není scifi), sedneme do auta a ráno jsme doma. Jak bych to řešil při leteckém zájezdu?

Taky to jistí Chorvatsko, a to ze stejných důvodů. Navíc mám fobii z létání, takže mi to naprosto vyhovuje. Pojedeme s malým poprvé a kdyby se cokoliv stalo, tak za 8 hodin jsme zpátky v ČR. Ne, že bychom ho tam nemohli dát prohlédnout, ale myslím, že u nás je lepší péče. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, motosman napsal:

Do Bulharska jezdí tuším Malta s roomsterem. Má své téma.

i Fábií jsme tam byli nesčetněkrát ... vlastně jsme tam byli už 11x :), prostě jsme to vyměnili za Chorvu. Manželka si to maximálně pochvaluje, nemusíme lítat od moře aby se uvařilo, nebo tam nenecháme majlant jenom proto, aby se nemuselo vařit. Prostě pohodová dovča za pár šupů. Ubytko 5E/osoba, jídlo kdykoliv kdekoliv v restauraci a když nás to nebaví u moře, sedneme do auta a jedeme se podívat kam se nám zlíbí...

před 11 hodinami, Petrrr napsal:

No v Bulharsku jsem jednou byl letecky. Pravda bylo tam levno. Stejne ceny jako u nas neco i levnejsi. Ale jinak nevim no. Priroda se Chorvatsku nevyrovna. Pul dovolene kvuli vysokym vlnam si mohl do vody jen po kolena ( hlidaji tam plavcici) no a chytl jsem faraona, stejne jako v Egypte atd. No v Croatia jsem faraona nikdy nechytl....

příroda? No nevím, v HR krom Plitviček, nebo snad ještě Kornaty nic dohromady není. Ale chápu, pokud jsi v BG letecky, tak krom přeplněných hotelových pláží toho moc nepoznáš, to je výhoda tam být autem. Vlny ano, pokud chytneš blbý týden, kdy fouká od moře, tak je to blbé, ale zase autem se to dá řešit zajet na jinou krytou pláž ...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové z práce a to nejsou kinder chudáci také říkali loni, že se v Jugoslávii tvrdě zdražilo a že je to fakt drahota. Levnější už jsou i letecky Kanáry. Navíc byli všichni vyřízení z kolon a čekání na dálnici.

No ale taky záleží, co od toho člověk očekává, klasickému čecháčkovi stačí lehnout si na hromadu šutrů, otevřít lahváče z kufru a vyndat řízky. A mají super dovolenou u moře za pár korun [emoji23][emoji23] Ale to my se synovcem máme o dovolené uplně jiné nároky ;) 

 

Plačka minule tvrdil, že nejlepší dovolená je u Balatonu, kouká na holky v plavkách a celej den si opaluje záda :D:D 

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, stafa napsal:

Ak môžem poradiť, minule som si kúpil Diplomatico, je fajnový... Jo, kupoval som ho v Metre /obdoba Makra - nič pre plačky/...

 

Metro není obdoba Makra, ale Makro...

 

Jinak až přestanete chlastat břečky jako Diplomatico nebo Tuzemák, zkuste kvalitní rumy, jako třeba Kraken Black Spiced, Rum Nation 12 YO Anniversary nebo třeba Santa Teresa Gran Reserva. -_-

 

Před hodinou, Clint napsal:

Kolegové z práce a to nejsou kinder chudáci také říkali loni, že se v Jugoslávii tvrdě zdražilo a že je to fakt drahota. Levnější už jsou i letecky Kanáry. Navíc byli všichni vyřízení z kolon a čekání na dálnici.

No ale taky záleží, co od toho člověk očekává, klasickému čecháčkovi stačí lehnout si na hromadu šutrů, otevřít lahváče z kufru a vyndat řízky. A mají super dovolenou u moře za pár korun emoji23.pngemoji23.png Ale to my se synovcem máme o dovolené uplně jiné nároky ;)


Já loňský rok strávil na maltě a zlatých píscích a taky to bylo fajn. Je ovšem pravdou, že jsem nechlastal lahváče, ale parádní Braník z PET láhve, kterou jsem sehnal v LIDLu ve slevě. A jediná kolona, která mi do cesty vlezla, byla na rozkopané D8. :D

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci zapominaji ze nekdo s rodinou nekam letecky nepoleti treba. Jinak bych taky volil treba i Recko atd. Italie proc ne, to je pro Prazaky maji v Praze cmoudy, tak je chteji mit i na dovolene. Sardinie pry taky good, ale to uz je autem na hovno. Ja stridam dovolene u nas s dovolenyma u more, protoze i u nas je hezky a rada krasnych mist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v sezoně už to letecky není taková láce. Ale ani po sezoně - třeba to co mají dva za 20 tisíc by mě stálo 40. 

Navíc rád řídím a to cesta do Chorvatska splňuje, kolony už posledních několik let takřka neznám. 

Někdy mi to připadá, že na HR nadávají nejvíc ti, kteří tam mockrát nebyli.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stanmar napsal:

A kolik sezón po sobě jsi tam ( a kde přesně) byl ?

Rodiče tam jezdili jak ovečky, brácha tam byl taky předminulé léto, tak mě orientačně říkali kolik utratily včetně cesty a jenom sem kulil oči(prachy nerozhazovali za kraviny).
Minulé léto sem se otočil na 2 dny za kamarády (vyrazil sem z Stelvio passo) a když sem viděl ty ceny a služby prakticky žádný, tak sem jenom kroutil očima proč tam vlastně jeli :D

Byl jsem se podívat v Zadaru (sám) a bydlel sem ty 2 dny někde u Breli. Už naštěstí bylo po sezóně, tak se dalo i koupat a byla prázdnější pláž. 

 

 

@Petře: Rozhodně tě nechci kritizovat a chápu že nechceš lítat s dětmi, ale lidi běžně lítají i s ročními dětmi, tak to bohužel dnes chodí...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...