Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, kokta7 napsal:

treba otec mel o1 1.9 tdi, v rozmezi 100 000 km az do 220 000km zacalo se auto kazit...

2x turbo, 4x vaha vzduchu, praskly silentbloky motoru, 4x lozisko, spadla stahovacka okna.

u scouta to same, po 100 000 km opet kasicka. 

 

Co jsem mel polo, tak to bylo opet stejny :)

nynejsi oktavie ma taky 100 000km a uz to zacina taky....

 

Ozak a 110 000km na o3. Nesviti mu Predni DRL a vysrali se mu naboje u kol...a jeste se me zminil ze tlumice uz jsou tak na pokraji smrti

 

 

 

Tak tohle já v podstatě nepoznám, protože já do najetí 100 tkm vyměním zpravidla rovnou celý auto :t

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi ztraceni. Ma ucast v utery je ve vaznem ohrozeni. Podlehl jsem nejakemu moribundusu, mandle jak 2 grepy uz od utery a dnes dr. Haus predepsal ATB. Smrt mi visi na jazyku.
Polozilo me proste tech 100tis Clintovych km. To jsem vazne necekal. [emoji33][emoji43][emoji40]

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi jen ze tebe to tve auto stalo 50tis aby to tech 120tis vubec dalo. [emoji23]
Navic nepises jestli myslis Forda nebo Octavku, protoze s Octavkou uz radeji ani nejezdis.
My drsnaci ze zapadu jo, kdyz ja zacinam brat ATB tak ty ve stejnem stavu uz bys lezel na Aru na pristrojich ve Stresovicich a davali by Ti tyden. Navic nepsal jsem ze neprijedu, jen ze je to v ohrozeni a to z toho duvodu, ze kdybych vas ( Prazaky aj.) nakazil tak pochcipate jako mouchy. Je to kvuli vasemu dobru ne memu. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...