Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nekdo si na nas ucet pekne nazral brisko. Resp. na ucet Sabiho a Oziho ( ja nemit hotovost). Chybelo 140kc cca. Se priznejte. Sama Octavia machry a pak nemaj na kofolu. [emoji16]
Na druhou stranu ten cisnik nebyl schopny vlastne rici co se nezaplatilo. Buh vi jak to bylo. Asi chtel vydelat na provizi Clintovi. [emoji16]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sabiza napsal:

No, jen netuším, zda mi ta světla někdy nějakým záhadným způsobem nesvítí až moc... jen po cestě domů mi v protisměru blikaly asi dvě auta, ať si vypnu dálkové, i když jsem nepražil. :(

Je pravda, že ti to svítí hodně. Musel jsem si klopit zrcátko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Sabiza napsal:

No, jen netuším, zda mi ta světla někdy nějakým záhadným způsobem nesvítí až moc... jen po cestě domů mi v protisměru blikaly asi dvě auta, ať si vypnu dálkové, i když jsem nepražil. :(

 

To se mi stává denně ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já naštěstí neměl ani jednu kofolu srkal jsem celou dobu ten džbán zázvorového čaje. No a pak ta tři a půle krkovička se zeleninou, co mi musel Sid pomáhat sežrat a byl jsem ta bratru za 400+  Tak snad mě nenatáhnul, příště si to nechám popsat co je za co jednotlivě...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to mě taky napadlo. Mít prachy aby to člověk zrestauroval, byla by to paráda. Pak se občas povozit po nedělním obědě. Ale to je tak vše, Koupit to a provozovat to v tomto stavu je utopie a nebo koupit to a nemít na tu renovaci taky. A aby to dál rezlo někde zašitý to je pak těch 163tis škoda a toho auta taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sabiza napsal:

Stálo by mi to na zahradě, protože bych neměl prachy na renovaci. :D

Ještě bys mohl prodat barák a zacvakat renovaci z toho. Akorát by už nestál Jagouš na zahradě :D  Jinak ten vnitřek je docela dost zdevastovanej ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to zlo... tchán renovuje XK8 a nechal v tom hromadu zlaťáků, protože musel překopat elektřinu, sehnat novou převodovku, skla a chystá se na čalounění. Není to prdel, na druhou stranu ten osmiválec v tom přede fakt jako kočka... no a těch 363 koní tomu přidává ještě další grády. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že by to bylo špatně. Jen ho dává dohromady už více než pět let a stále to nejede. :D Původní plán byl, že tím odveze dceru na svatbu. Teď je v plánu, že to dáme dohromady, než bude mít svatbu má dcera. :lol:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...