Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No, obávám se, že to tak dopadne. :D Už jsme dvakrát měnili převodovku a auto nechce řadit. Takže teď děláme mravenčí práci s testerem a jdeme drátek po drátku, abychom došli na příčinu. Ale dávám si za cíl to opravdu jednou poskládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teď mě dostalo to, že Jaguár dává pouze 6 let záruku na neprorezavění karoserie. Tedy stejnou jako Dacia. No tak to a´t si za ty prachy strčí do prdele. A to už jsem šel objednávat to XF ko. Britský auta jsou sračky, jak je vidět stejně jako Land.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

nuda, nová GT3 RS, to je panečku pořádný auto pro pořádný buzny jako sem já

 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

no teď mě dostalo to, že Jaguár dává pouze 6 let záruku na neprorezavění karoserie. Tedy stejnou jako Dacia. No tak to a´t si za ty prachy strčí do prdele. A to už jsem šel objednávat to XF ko. Britský auta jsou sračky, jak je vidět stejně jako Land.

 

Jo, jo. ŠA Ti dává 12 let, ale za naprosto retardovaných podmínek a ještě Ti to nemusí schválit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže k tomu, aby vůbec k opravě došlo, musíš splnit hromadu bodů, nevynechat jediný servis (v oficiálních ŠA servisech) a nějaký jouda z Boleslavy to musí schválit, jinak máš smůlu, stejně jako u jiných automobilek, které dávají 12 let. Mazda Ti taky dá 12 let na karoserii, ale po 6 letech můžeš Mazdu 6 vyhodit z baráku, protože je prorezlá jako prase.

 

A co se týče těch Jaguárů, tak pokud máš na nový XF, tak nikdo neočekává, že s tím budeš jezdit déle než těch 6 let. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, jak funguje ona 12letá záruka je dost dobře vidět i zde na fóru. Těch témat o tom, jak se na majitele ŠA vyjebala, je tady docela dost. Celá ta záruka je jen lákadlo na lidi. Nic víc.

 

Stejně tak bychom si tady mohli povídat, jak povedená je třeba sedmiletá záruka od KIA. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě že, ale to že automobilka dá záruku 12 let za splnění určitých podmínek znamená, že si asi věří a auto je dělané aby to +- při standardní údržbě vydrželo. Prostě to svědčí o nějaké kvalitě. Co se Škody týče vím, že ty páté dveře jak rezly už u O1 řešilo řada lidí a bez problémů jim to bylo schváleno. prémiová značka je prémiová značka, která si má zakládat krom jiné na nějaké kvalitě, za kterou zákazník platí a předpoklady o tom kdo jak dlouho si jaké auto nechá jsou scestné. Ten XF stojí již od 1,2nil, co je za cenu Kardiaqa v lepší výbavě, tedy zas až tak drahé to není.  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Petrrr napsal:

jistě že, ale to že automobilka dá záruku 12 let za splnění určitých podmínek znamená, že si asi věří a auto je dělané aby to +- při standardní údržbě vydrželo. Prostě to svědčí o nějaké kvalitě.

Mercedes dává 30 let a o kvalitě jejich karosérií můžeme debatovat dlouhé hodiny.

 

před 12 minutami, beuticek napsal:

... ale nerezne :D

Na plastu nemá co reznout. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...