Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rusové pod svojí zemí nehrají na ZOH. Mají olympijskou vlajku a jmenují se takto: Olympijští sportovci z Ruska.... Holt když jsou to průséráři  

Osobně si myslím, že Němci je porazí.

 

Zajímavý články :D

https://oh.idnes.cz/rusky-dopingovy-skandal-085-/sport_oh.aspx?klic=35031

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Clint napsal:

Kdo mi bude přikazovat, komu mám fandit? To je moje věc
Naši je neporazili a finále nehrajou. Takže si můžu snad vybrat koho chci. A Rusové špatně nehrajou

 

Tak fandit můžeš komu chceš....

...a že mě to po tom co tu nedávno proběhlo vůbec překvapuje :doh

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se stáčet nebude, poctivě najeté km doložitelné pravidelným servisem v AS.

A taková olejnička co měl Clint to rozhodně není.

Navíc pokud dojde k prodeji - tak nejspíš výkupem nebo protiúčtem.

A vůbec, každé auto si svého kupce najde, krom rapida, toho nechtějí ani ve sběrných surovinách - plast totiž neprojde přes magnet. :D

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vykup nebo protiucet je nejmene vyhodny. To co nabidli mne v Auto Jarov za 01 v podstate v luxusnim stavu bylo k smichu. To sem ho pak radeji prodal za tu samou cenu do rodiny.
A to jestli pravidelny servis v AS nebo ne ti ve vykupni cene udela prd. Ano pro ne pak v prodejni cene ano. Tebe vzdy chteji oskubat tak jako tak. A to AAA jsou proti nim kolikrat zlaty.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já vím, že protiúčet, nebo výkup je o tom, že tě natáhnou, jenže pokud nechceš mít starosti s prodejem, nebo nemůžeš čekat až bude mít někdo vážný zájem, tak to jinak neuděláš. navíc třeba 1,8 Tsi není zrovna moc žádané zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozna by ses divil. Jak muj znamej prodal nedavno rychle F2 HTP a za dobry prachy a do AAA. Ono kolikrat u nas staci, ze je to Skoda. Navic dnes uz se situace obraci a kazdej uz TDI nechce. S Tvou servisni historii a prvni majitel. By Ti utrhali ruce. Na Tvem miste bych to zkusil minimalne prodat jinde. Pac za ty prachy co ti nabidnou oni to prodas vzdycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Petrrr napsal:

No mozna by ses divil. Jak muj znamej prodal nedavno rychle F2 HTP a za dobry prachy a do AAA. Ono kolikrat u nas staci, ze je to Skoda. Navic dnes uz se situace obraci a kazdej uz TDI nechce. S Tvou servisni historii a prvni majitel. By Ti utrhali ruce. Na Tvem miste bych to zkusil minimalne prodat jinde. Pac za ty prachy co ti nabidnou oni to prodas vzdycky.

takže mě taky každej utrhne ruce za oktávku? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...