Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Brnknu Lavrovovi, aby se mnou a Plačkou Putin počítal. Koupí nám baráky v Moskvě, dodá osmnáctky na russian mega sex párty, bude pravej kaviár, vodečka a jezdit budeme v autech s pořádnými motory. Střílet budeme moct i na ulici a nic nám nebude scházet [emoji16][emoji16]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Q7 se mi vždycky líbila. Mně se líbí univerzálnost toho auta. Velké jako Combi, a Q7 má i velký kufr. Tak to, že s tím můžeš i na hory, nějaký ten terén lehčí tomu nevadí a tím, že je to SQ7 tak je to zároveń docela sportovní, kde když potřebuješ to má výkon ( narozdíl třeba od tuctových SUV jako Kardiaq) a prý se s tím dá jezdit v pohodě za 8 litrů, na to, že je to 4litr a V8 je to slušný. Sice je to v podstatě mildhybrid díky tomu elektrickému turbu, ale ve spojení s pořádným motorem by mi to nevadilo. Ani to, že je to dehet. Ono zrychlení s takovou almarou za 5,5s je docela fičák.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Petrrr napsal:

Tak Q7 se mi vždycky líbila. Mně se líbí univerzálnost toho auta. Velké jako Combi, a Q7 má i velký kufr. Tak to, že s tím můžeš i na hory, nějaký ten terén lehčí tomu nevadí a tím, že je to SQ7 tak je to zároveń docela sportovní, kde když potřebuješ to má výkon ( narozdíl třeba od tuctových SUV jako Kardiaq) a prý se s tím dá jezdit v pohodě za 8 litrů, na to, že je to 4litr a V8 je to slušný. Sice je to v podstatě mildhybrid díky tomu elektrickému turbu, ale ve spojení s pořádným motorem by mi to nevadilo. Ani to, že je to dehet. Ono zrychlení s takovou almarou za 5,5s je docela fičák.  

 

Šak to nemusíš mít jenom v naftě. A v pohodě za 8 litrů, jsi se zbláznil né?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Voice napsal:

 

Šak to nemusíš mít jenom v naftě. A v pohodě za 8 litrů, jsi se zbláznil né?

Dobře trochu jsem si to špatně pamatoval. Psaná je 7,2, dle testu kombinovaná 9,4. I tak je to dobrý si myslím na takové auto. Když Kardiaq ve 2,0TSI žral těch 9 taky že. 

http://www.auto.cz/test-audi-sq7-nejlepsi-auto-na-svete-98508?cast=2-Motor,-jizdni-vlastnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RISP IL REG 630/2012 (EURO6A)
RISP IL REG 630/2012 (EURO6B)
RISP IL REG 630/2012 (EURO6C)

 

toyota zase píše :D

Heitgaasid (EÜ määrus 715/2007, viimati muudetud määrusega 630/2012J)  - EURO 6 W

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...