Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 47 minutami, beuticek napsal:

Tak dnes ráno jsem úspěšně prošel STK i se stařenkou B). Technik mě pochválil, že na svůj věk a kilometry vypadá stále k světu. Emise i s PD systémem bez problémů. 

oslavuješ to jak narozeniny :D jestli rád jezdíš na STK, tak ti klidně auto půjčím :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Stringo napsal:

Až bude mít stařenka 12let a 250t km, tak to bude úspěch, vždyť máš zánovní vůz emoji3.png

No ale já myslím opravdu stařenku: O2 1.9 TDI, 2006, 252 tis. nalítáno. S novou jsem byl loni, o tu jsem strach neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Stringo vstal z popela. Stringo se vraci. Navrat ztraceneho Stringa. Stringo bily pes.
KOMU ZVONI HRANA? Ano dehtovi zvoni hrana. Makrela se zase dohrabala k moci. Ta vam ukaze zac je toho dehet v EU. Ted to jsou diesly, pak to budou benziny, pak zbrane, pak hovezi maso, ale eurohujeri si stale budou chrochtat jak je nam v EU dobre a ze bez ni to nejde. Bohuzel cim dal vice zastavam nazor ze jedine odchod z EU je nasim vysvobozenim. Obchody, volny pohyb osob a zbozi atd. lze delat i na zaklade jinych smluv.
Nemcum bych stopnul transport elektriky z okolnich zemi na ctvrt roku. Oni by se z toho Eco mysleni rychle vylecili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 godziny temu, Petrrr napisał:

Hele Stringo vstal z popela. Stringo se vraci. Navrat ztraceneho Stringa. Stringo bily pes.
KOMU ZVONI HRANA? Ano dehtovi zvoni hrana. Makrela se zase dohrabala k moci. Ta vam ukaze zac je toho dehet v EU. Ted to jsou diesly, pak to budou benziny, pak zbrane, pak hovezi maso, ale eurohujeri si stale budou chrochtat jak je nam v EU dobre a ze bez ni to nejde. Bohuzel cim dal vice zastavam nazor ze jedine odchod z EU je nasim vysvobozenim. Obchody, volny pohyb osob a zbozi atd. lze delat i na zaklade jinych smluv.
Nemcum bych stopnul transport elektriky z okolnich zemi na ctvrt roku. Oni by se z toho Eco mysleni rychle vylecili.

 

Makreli staci aby polsko odeslo od Ue. To by byla velka bolest. Nemecko by bylo v cerne kakaovy zadku. Tech ekociuli kazdy ma dost. Oni jsou mego blbci.

Mimo tohle  Makrela to ryba a musi plavat ve vode. voda pro ni je UE :D . Makrela je komuchówą . Ona je pochazi z polska a dobre je v nemecku a ne v polsku :D . Tesim se na to :D

Ona se v PL jmenovala Kaczmaryk nebo nejak takhle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...