Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Petrrr napsal:

Sabizo ty si delas prdel ne? Ty vole za prachy by prodal i sve dite. To bych jeste zkousl, ale za prachy jit delat do Skody? Nikdy. To budu radeji o hladu a poslu zenu na E55.

 

No, nedělám. Nabídli mi manažerskou pozici v oblasti, o kterou se zajímám a baví mě. Na druhou stranu bude záležet na mnoha věcech, protože je to 120 kilometrů v autě denně. Ač si myslím, že mě mohou zaplatit (řekl jsem si o hromadu peněz... i Clint by záviděl), tak chci další věci, třeba fakt, že chci dělat přímo pod ŠA, ne pod externí firmou, hlavně kvůli odborům, smlouvu na dobu neurčitou a hromadu dalších věcí. :D

 

@beuticek: Oplem dojedu a až se budou ptát, proč mám Opel, tak řeknu, že mají systémy na hovno, ale ať se nebojí, že jsem už tam a pomůžu jim to vylepšit. :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi plus mínus jedno. Já jsem v současné práci spokojený, oni psali, že mají zájem. ;)

 

Jinak teď řeším u kámoše výměnu řídící jednotky airbagů na 1. Fabii a větší vymrdávku jsem ještě neviděl. Musel jsem odstrojit kompletně spodní část středového tunelu. A ještě tam jsou tam vymrdané šrouby, že bych někoho v Bolce sejmul šutrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Sabiza napsal:

To je mi plus mínus jedno. Já jsem v současné práci spokojený, oni psali, že mají zájem. ;)

 

Jinak teď řeším u kámoše výměnu řídící jednotky airbagů na 1. Fabii a větší vymrdávku jsem ještě neviděl. Musel jsem odstrojit kompletně spodní část středového tunelu. A ještě tam jsou tam vymrdané šrouby, že bych někoho v Bolce sejmul šutrem.

to je šílený jak se kradou zaměstnanci :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...