Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kdepááák Škoda, tragedie od začátku až do konce. :D:D:D

Škoda, zábava, která začíná podpisem objednávky a od té doby nikdy nekončí.  Hlavně, že chtějí chrlit další a další modely a nestíhají vyrábět ani ty současný.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, když někdo musí mít honem novinku, navíc s 1,5 tsi a digi přístrojem... tak si holt počká.

Pokud nechce tak dlouho čekat, má si pořádně ujasnit podmínky smlouvy ( termíny dodání).

Jinak mi to je celkem jedno - Karoqa jistojistě kupovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde ovšem o všeobecný princip a přístup značky k zákazníkům. Něco jako, zabíjejí cizí dítě, no je mi to jedno, protože není moje. Ty lidi měli daný termín a oni jim ho pořád oddalují. A jestli někdo chce digi nebo kožený sedačky a co, nemají to mít v nabídce když to neumí dodat v termínu. No jo, kdo chce Škodu musí se přizpůsobit a objednávat jen to co mají aby ji vůbec dostal. Tedy si člověk neobjedná auto dle svých přání a potřeb, ale musí se holt přizpůsobit aby někdy to auto vůbec dostal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega si v říjnu loňského roku objevila Kodiaqa (4x4, DSG převodovka a další menší blbiny). Do dnešního dne ho nemá a co posledně říkal, tak by mělo jít auto příští týden do výroby. Celkem masakr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo sraz, mám toho nějak moc. Uvidíme koncem měsíce, jestli se něco podaří... My teď s Motosem jezdíme každý den na motorce, vozime mladý nadržený samice a pícháme je u Motose na Slapech v přívěsu. Co vám mám povídat, na oktávku už holky neberou, ale tohle je úplně jiná liga. Už chápu, proč Pancho koupil motorku, už víme, na co ty holky balí [emoji23][emoji23]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, skodaforum20 napsal:

No, jestli ty Digi Panely maji odlazene jako ve VW, tak to bude radost... Kolega uz ho ma 2x vymeneny (BTW, dodani dilu cca 3 tydny). Zhasinal se mu, zamrzal a pak uz nesel vubec.

ve škodovce vše funguje suprově :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, skodaforum20 napsal:

No, jestli ty Digi Panely maji odlazene jako ve VW, tak to bude radost... Kolega uz ho ma 2x vymeneny (BTW, dodani dilu cca 3 tydny). Zhasinal se mu, zamrzal a pak uz nesel vubec.

Idu guzicu s nějakýma panelama. Řidič má mít budíky a hotovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...