Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto presne, to je furt kazdy den pri ceste do prace musim cuchat nejaky vykrakany dehty. Kdyz nemas moznost ho navic predjet je to des. Uz aby to zakazali konecne. Mobilni kontroly STK a E klidne za rohem stale STK a auto co proslo aniz by melo, flastry ze by se z toho posrali. Neni kolikrat proste mozne ze ta auta co cucham prosla Emisema.
Dehet a motorkari patri do kamen. Slusneho motorkare totiz clovek potka mene casto nez toho co ma motorku jako kompenzator malyho pindoura. Proto taky nosi ty kozeny kombinezy. Maji radi zapareny stazeny vejce.
 
 
 
 
Já mám kevlarové textilní oblečení, kožené mám jen rukavice a boty [emoji16]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový diesel nesmrdí. Staré vyťahané motory áno a to hlavne kvôli ekoteroristom s ich EGR ventilom a s preháňaním spalín znovu cez sanie. Ale stačí mi stará Felda s benzínom a automaticky zatváram prieduchy. Ten smrad z benzínu je omnoho horší, ako z nafty.

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jao napsal:

Nový diesel nesmrdí. Staré vyťahané motory áno a to hlavne kvôli ekoteroristom s ich EGR ventilom a s preháňaním spalín znovu cez sanie. Ale stačí mi stará Felda s benzínom a automaticky zatváram prieduchy. Ten smrad z benzínu je omnoho horší, ako z nafty.

 

 

Lepší smrad, než mikročástice které nejsou vidět ani cítit....:t

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stanmar napsal:

 

Lepší smrad, než mikročástice které nejsou vidět ani cítit....:t

 

A na dobrú noc tú o tom, ako z benzínových motorov ide alpský čistý vzduch :lol:

Zdravotne si myslím, že spálený benzín je horší, ako spálená nafta.

Ale tí ekoteroristi a finančné skupiny okolo toho začali masáž o škodlivých časticiach v benzíne už viac ako pred 5. rokmi a médiá to rozšírili medzi ľudí, ktorí tomu postupne uverili. Keď sa sadze vypália, tak už to nie je škodlivé:kol-131:?

Je to len o ďaľšom okrádaní obyčajných ľudí.

Kedy sa budú montovať filtre pevných častíc na lietadlá a lode ?

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Lepší smrad, než mikročástice které nejsou vidět ani cítit....:t
Co oko nevidí a nos necejtí, to tě trápit nemusí. Stejně na něco natáhnout brka musíš, třeba na tebe zejtra ze zvedáku spadne Ikarus [emoji23]
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady každej řeší osobáky a nad hlavou se vesele pálí pomalu mazut a všechno to padá všem na hlavy... Jsou jen tou nejsnazší cestou zisku, nic jiného v tom není. Nejlepší jsou ty elektrický auta s mega nápisem "jezdím za 0 emisí" před elektrárnama a za nimi jede uhelka [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

Co oko nevidí a nos necejtí, to tě trápit nemusí. Stejně na něco natáhnout brka musíš, třeba na tebe zejtra ze zvedáku spadne Ikarus emoji23.png

 

Copak nos nebo oči ale ty plíce....

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnia 12.04.2018 o 10:18, Jao napisał:

Nový diesel nesmrdí. Staré vyťahané motory áno a to hlavne kvôli ekoteroristom s ich EGR ventilom a s preháňaním spalín znovu cez sanie. Ale stačí mi stará Felda s benzínom a automaticky zatváram prieduchy. Ten smrad z benzínu je omnoho horší, ako z nafty.

 

 

Ja mám rád stare feliny z benzinkou a karburatorem  :D . Škoda že už nedějali takových vozidel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady my dneska s Motosem na mašinách, to by Plačka nezvládnul. Věřím, že nám závidí [emoji23] a3d9dc83a55a9743092c9390445cd90a.jpg&key=d7aaf85c98e84974db182682c0bb2933f29fb7ac808ebd104c19aab5c70084334b5baec7f849750476acce75e4125368.jpg&key=710e50f0be644a292098d6bd660d02465909fc29ecce883e992fe597460dffc3

Hele, duchodci vyrazli. Oprasili ty svy plechy. Kozeny kombinezy 2 dny pred tim nalozili do octa aby se roztahly a oni se do toho nacpali po zime zase a rychlosti 80km/h s prdelkou zparenou jak kynutym knedlikem vyrazili vstric stale stejnym zazitkum k darcovske organni jizdy. [emoji23] No ty jejich vysuseny organy uz by stejne neslo pouzit. Maximalne do tlacenky pro pejsky. [emoji23][emoji23][emoji23]

 

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...