Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No já musel přezout právě včera a proč? Protože jsem ten zimák někde píchl a jel asi 20km na téměř prázdném předním kole a přitom to nebylo tak znát, říkal jsem si, že je jen méně nafouklé, že to lehce táhlo doprava a s dětma už se mi nechtělo zastavovat a kontrolovat to. No doma pneu úplně prázdná zahřátá jako kráva a vyfrézovaná drážka v bočnici od disku. Tedy jsem tam musel dát leťnák místo rezervy a auto nechat celé přezout, jinak bych ty gumy do léta dojel, už jsem je chtěl naštěstí stejně vyhodit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady máte pořádné auto. Jaké má prodeje celosvětové. To není nějaké ořezávátko v podobě Octávie RS.

https://www.novinky.cz/auto/469505-nejprodavanejsi-sportak-sveta-je-ford-mustang.html

 

Kamarád mechanik mi říkal, že tam měl známého s tímhle autem dokonce Shellby GT 500 2  roky starý, tedy v té nejlepší verzi Mustangu. Z venku prý krásné auto, zevnitř designově také, i když už né takové. Říkal na rovině bomba, ale v zatáčkách tomu natrhne kde jaký Rapid. Prý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Malta napsal:

říká někdo, kdo viděl zimu akorát na obrázcích od Josefa Lady ;):D

jojo v Krkonoších vůbec sníh nebyl :D:D

 

 

Petře do zatáček je to strašně těžký, když začneš brzdit s Mustangem, tak se mu akorát čoudí od pneumatik. Pošlu pak video :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Petrrr napsal:

tady máte pořádné auto. Jaké má prodeje celosvětové. To není nějaké ořezávátko v podobě Octávie RS.

https://www.novinky.cz/auto/469505-nejprodavanejsi-sportak-sveta-je-ford-mustang.html

 

Kamarád mechanik mi říkal, že tam měl známého s tímhle autem dokonce Shellby GT 500 2  roky starý, tedy v té nejlepší verzi Mustangu. Z venku prý krásné auto, zevnitř designově také, i když už né takové. Říkal na rovině bomba, ale v zatáčkách tomu natrhne kde jaký Rapid. Prý.

čoudí se z toho jako z Motosmanovi ekologické elektrárny s DPF. (zapni si to na full hd, jestli to ta tvoje Nokie umí)

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jedu v normalni cas z prace a hele. Motorkar na cucky. A ja v kolone. Svatecnim motorkarum zdar.
Jsou 3 typy nehod motorkářů.
1. Není to motorkář, ale vypnutá potencionální zbraň
2. Je to motorkář, který měl tu smůlu, že narazil na blbce, který nevnímá okolní provoz
3. Je to motorkář, který měl smůlu a něco mu vběhlo pod kola (stačí posraná veverka a je vymalováno)
  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...