Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kdyby jo, při každé závadě, to bych se asi uhonil. Přečti si Kardiaqa 1,4TSI a ten měl v podstatě obdobné, samo to auto zatáčelo a Scháde to neuměla vyřešit a tak to nazvala jako vlastnost. Je tedy vlastnost Kardiaqa, že když půstíš volant, tak sám sjede do pangejtu. Můžeš si ho koupit, kvalitní vrácený vůz za víc jak 1 milion v programu Škoda plus - prověřené vozy samozřejmě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne odvisne uz jen dolu. [emoji23]
Hosi ztraceni, mam dotaz. Jdu pristi ctvrtek bohuzel na sekani zubu moudrosti, ktery mi dle rtg roste vodorovne a tlaci na ostatni coz mi zpusobuje takove 3 mesice bolest. Ta osmicka neni prorizla. Tedy ma s tim nekdo zkusenist ? Jaky je to masakr a jak dlouho se z toho clovek dostava? Ja vim hovno, zuby jsem nel vzdy v cajku tak vim hovno.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ten zub rozlomi? Jo rikaji to vsichni. Vytrhat pry vsechny. Ale tyden po zakroku mam tridni sraz po 20ti letech. A jestli nebudu moc jist, tak to je to nejhorsi co se muze stat. To bych radeji obetoval slepici.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsou páčidla, vrtačka s příklepem a tak. Ve skutečnosti se otevře ta dáseň, zub se zřejmě vrtačkou navrtá ( příklep je pro chlapáky) a pak kleště, páčidla, montpáky, hever z oktávky a bude ho rvát ven. Pokud naštípne čelist, tak se to vyčistí a bruskou zarovná. Ve finále se dáseň zašije. Dělá se to v lokální anestezií.
Pokud to půjde hladce, tak se ani šít nemusí. Záleží na zemi původu doktora. Hlavní je, aby měl zub protějšek, jinak půjde za chvilku taky do háje.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Petrrr napsal:

No mne odvisne uz jen dolu. emoji23.png
Hosi ztraceni, mam dotaz. Jdu pristi ctvrtek bohuzel na sekani zubu moudrosti, ktery mi dle rtg roste vodorovne a tlaci na ostatni coz mi zpusobuje takove 3 mesice bolest. Ta osmicka neni prorizla. Tedy ma s tim nekdo zkusenist ? Jaky je to masakr a jak dlouho se z toho clovek dostava? Ja vim hovno, zuby jsem nel vzdy v cajku tak vim hovno.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Chceš říct zážitek? Byl jsem na vytrhnutí v soukromé ordinaci, kde většinou byl externí chirurg. Nic zvláštního - byl jsem na rentgenu, vše bylo domluveno. Všechny strany věděli, co je potřeba, co se bude řešit. Nástup byl v 8 ráno.

 

Proběhla první injekce, potom druhá. Došlo se na to, že mi klasické injekce hubu neumrtví, tak nastoupili jiné, placené mnou, nikoli pojišťovnou. Přišla první, druhá, třetí... zubař se stále vrtal v hubě, nadával, že ten zub nejde ven.

 

Po šesté injekci (upozorňuji, že jedna se dává po 30 minutách), mi úspěšně oznámil, že většina zubu je venku, jen mi tam tak trochu zůstaly kořeny. Měl jsem dle něj několik možností - sedět tam další tři hodiny, trpět a počkat, až to vytrhá nebo to přemoct, ject domů a překonat počáteční bolest, kterou nevytažené kořeny způsobí nebo si vzít pár tramalů, ject domů, vydržet do večera a dojet do jeho ordinace, kde má kompletní vybavení.

 

Večer mi to vytrhl a vyčistil během 5 minut (kupodivu měl fakt věci v ordinaci), naúčtoval si 4500 za injekce a úkon a já spokojeně jel domů. Vtipný na tom je, že to bylo ve stejný den, co se mi zabil kámoš na Evropský. :D

 

Co se týče zacelení rány po zubu - zubař sliboval týden až dva. Do teď tam mám díru a vždy, když mám rýži, tak lovím zrnka. :D:D:D

 

Takže enjoy a mysli na to, že někdy je osmička fakt krnda.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabizo dik za popis co a jak. Clovek je hned klidnejsi [emoji23]

Ten operater je Cech. Se mnou tam bude partak Gaston, tedy si myslim ze kdyz ho uvidi ze to udela dobre. [emoji23]

Kamarada je mi lito, vypadal normalne, ale bud normalni nebyl, byl nemocnej nebo se opravdu chtel zabit. Nic jineho me nenapada. Na ten pripad si pamatuji. Stejne jako na ty holky z Mostecka co to navic vysilaly zive na FB. Vzdy si vzpomenu kdyz mam obcas chut na to slapnout nebo predjet tam kde to neni uplne koser apod.

 

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám venku už 2 osmičky a pokud nebudu trpět bolestmi, tak další 2 co mám ven nepůjdou. Já osobně jsem s vytržením trpěl jako pes a to mám práh bolesti celkem vysoko. Oba byly vytažený chyrurgicky a 3 týdny jsem nemohl pořádně kousat. Ven je vyndal tak, že je rozlomil na půl (nějakým asi dlátem nebo co) a vyndal po polovinách. Vyčistil, zašil. Pěkně se to zahojilo, ale ta bolest po zákroku když to přišlo k sobě...ani prášky nezabíraly. Jako upřímně držím palce, ať máš kliku a vyndá ti ho co nejšetrněji.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dalsi "kamarad" co doda odvahy. [emoji23] Tak ja bych to taky neresil kdybych nemel problemy. Do ted jsem nevedel ze nejaka bolest zubu existuje. Ani jsem vubec nevedel jestli moudraky mam nebo ne. Nikdy jsem to neresil a moje zubarka taky ne. A lepsi asi resit ted nez v lete kokem dovoleny nebo dokonce na dovoleny abych se pichal o morske jezky v Chorvatsku aby bolest o nich byla vetsi nez od zubu. [emoji23]

 

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Petrrr napsal:

Kamarada je mi lito, vypadal normalne, ale bud normalni nebyl, byl nemocnej nebo se opravdu chtel zabit. Nic jineho me nenapada.

Je to složitější. Pohádal se doma s ženskou, sedl do auta po pár pivech a jel do práce (na letiště, asi uklízet hajzlíky jako Clint) a rozsekal se. Hlavní je, že to měl hned za sebou a nesebral někoho dalšího. Smůla a zároveň štěstí zároveň, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...