Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

... dokonce na dovoleny abych se pichal o morske jezky v Chorvatsku aby bolest o nich byla vetsi nez od zubu. emoji23.png

 

Odlož to na Chorvátsko, tam to robí bezbolestne ktorýkoľvek miestny kováč zadara. Len ho predtým musíš opiť.

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sabiza napsal:

Je to složitější. Pohádal se doma s ženskou, sedl do auta po pár pivech a jel do práce (na letiště, asi uklízet hajzlíky jako Clint) a rozsekal se. Hlavní je, že to měl hned za sebou a nesebral někoho dalšího. Smůla a zároveň štěstí zároveň, no.

 

Pieta stranou, dobře mu tak, že už nebude na silnicích - vyndat motor mohl v servisu a ne ve 190km/h ve městě.

Pro takové chování není omluva.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stanmar napsal:

 

Pieta stranou, dobře mu tak, že už nebude na silnicích - vyndat motor mohl v servisu a ne ve 190km/h ve městě.

Pro takové chování není omluva.

 

S tím já souhlasím. Byl jsem mezi prvními, co to pozůstalé řekl.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si totiž nějak nedovedu představit jet ve městě 200, to ti přece pud sebezáchovy nedovolí. 200 už docela sviští i na dálnici, natož v zástavbě. Podle mého se zabít prostě v daném okamžiku chtěl, jinak to nevidím. To mi toho Cayena mohl darovat a já bych mu půjčil na chvíli lepší nástroj na sebevraždu. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, stanmar napsal:

 

Pieta stranou, dobře mu tak, že už nebude na silnicích - vyndat motor mohl v servisu a ne ve 190km/h ve městě.

Pro takové chování není omluva.

Asi tak. A pokud chtěl vyndavat motor adrenalinově, má jet mimo město a tradičně o strom. Tady nikdo nechce najíždění do lidí autem. Tu nejsme ve Francii, ani Německu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Rapide už pri 130 idú dolu blatníky v štýle "Odviate vetrom"...

 

To Petrrr: Tenz ub nemá divergentné korene, sú pokope - predpokladám, že bude stačiť odpreparovať Ďasno, vyseknúť hornú kostenú kryciu lištu a zub by mal isť von relatívne ľahko... Ale v medicíne je všetko relatívne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zase moc podcenujete Rapida. Maximalku ma psanou 195km/h. Sam jsem s nim jel neco k 200. Je pravdou ze nesmi foukat prilis bocni vitr, to uz je ta uzovka mene stabilni. [emoji23] Ty plasty jsou z Kevlaru tedy zadne obavy. [emoji23]

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...