Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pravda, Plačka uřízne střechu, pod nárazník vzadu navaří dva kusy lešenářské trubky a pustí z kazeťáku zvuk Allonza při startu v Monze. Samice budou řvát a shazovat trenky [emoji23][emoji23]

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2018 na 18:10, Clerfayt napsal:

Ono už to v hajzlu je. Rychle pryč z unie! Příště volím Okamuru. 

 

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/eu-naridi-nove-povinne-prvky-vybavy-aut-i-tohle-brzy-bude-muset-mit-kazdy-vuz/

 

Kvůli tomu nebudu volit okamuru, kterýmu by to stejně bylo u zadele, kdyby se dostal k moci. Samozřejmě ty super fíčury nebudou nic jiného než uměle generovaní business. Vedle chiptuningu si budou čipaři ještě přivydělávat deaktivacích těch úžasných funkcí, které EU nařídila.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl už mě zase soudruzi podojili... Už se z toho fakt zblázním. Kdo zejtra nepřinese blok jako mám teď já za litr minimálně, nebude už v pirátském klubu. Já vás naučím šmejdi, budete lítat jako já a žádné dodržování rychlosti neakceptuji! [emoji23][emoji23]

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je absolútne v poriadku, lietať sa má po letisku, nie po ceste... Aj si dostal dáke trestné body?

 

Alternatívna možnosť: Predaj Oktu a kúp si Rapida, tam pokuta za rýchlosť nehrozí...

Editováno: , autor: stafa
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Tvl už mě zase soudruzi podojili... Už se z toho fakt zblázním. Kdo zejtra nepřinese blok jako mám teď já za litr minimálně, nebude už v pirátském klubu. Já vás naučím šmejdi, budete lítat jako já a žádné dodržování rychlosti neakceptuji! emoji23.pngemoji23.png

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem emoji1.png
 

Příště  dostaneš za trest inteligentního rychlostního asistenta . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte si uvědomit, že nejste členy spolku ochránců ohrožených zvířat, ale jak už název napovídá, pirátského klubu, tak se podle toho chovejte. [emoji23]

 

Ze synovce si berte příklad, ten jde v duchu klubu. Ale někteří z vás zde mají dětské motorizace, které snad chytí jen na jízdu na červenou [emoji23]

 

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako, takých frajerov mám tuze rád, čo chodia všade 70, mesto aj mimo mesto...

 

Milujem, keď ma taký kokot, čo sa celý čas mimo mesto jasne nechytá, potom ma dobehne a následne aj predbehne v obci, kde idem predpisovo 55, pritom si leští kvaltpáku a strieka do gatí od rozkoše že sa mu to podarilo a ešte má pritom aj po 10 rokoch erekciu, a zase mimo mesto zavadzia a snaží sa za každú cenu, aby som ho nedal dole...

 

Takých prijebancov len chytiť pod krk, skopať im prdel do kockata, kliešťami mu urvať vajcia a na kokote spraviť uzol !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...