Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

a co? škodovka ti napíše že je problém mezi volantem a sedačkou.. taky mají pravdu...

proč přidáváš na šestý stupen plný plyn? snad podřadím na trojku nebo na dvojku ne?

 

co to máš za budíky? to je nějaký retro ? :D:D:D

 

Editováno: , autor: kokta7
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, kokta7 napsal:

proč přidáváš na šestý stupen plný plyn? snad podřadím na trojku nebo na dvojku ne?

 

co to máš za budíky? to je nějaký retro ? :D:D:D

 

Tyhle budíky muluju. Co můžu mít lepšího? Snad né displej jak v Gripenu?

 

Kokto neser, Plný plyn ve 2000 ot/min. už není za hranou. Pod 2000 ot by mě to samozřejmě svědomí nedovolilo :-) 

Každopádně, proklouzne to i po uzemění plynu ve 3000 ot/min na trojku. 

 

Zajímavé je, že když to od dvojky točím do 5000 pořád nahoru a přeřazuji výš a výš, pořád s požadavkem na plnou akceleraci, tak to neklouzne. 

 

Klouže to jen když dám plný plyn z relativního klidu. Asi to souvisí s teplotou intercooleru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, já Klajfrtovi říkal, že nemá nechávat za jízdy opřenou nohu o pedál :D:D 

 

Mně dneska přišla obsílka z MB. Děkovný dopis plný překvapení. Píšou, že mé auto oslavilo narozeniny, 4 roky a že mi gratulují. Posílají mi volnou vstupenku do muzea Škodovky v MB pro celou rodinu, slevový šek na náhradní díly a doplňky a slevovou knížku na servisní práce.... Přejí mi vše nejlepší s mým vozem a mnoho dalších najetých statisíců :) 

 

To Plačkovi po čtyřech letech přijde pozvánka do kovošrotu s poukázkou na nákup  pětilitrového balení Rezistinu :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a mě bolí ta noha, když ji nezapřu. A spojkový pedál je na to nejlepší. O plyn, nebo brzdu to není ono. 

 

Já jezdím do muzea v Bolce za prachy :-(. Ještě musím ženskou strkat k řezu 1.2 HTP, aby se pokochala co má v Toledu. A navíc mi naznačuje, že jsem debil....

 

Kdyby byl Clint pořádný šéf, domluví, aby v Bolce v sobotu pro nás otevřeli v muzeu depozitář a potom se jelo k němu na tu grilovačku. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Clint napsal:

Nojo, já Klajfrtovi říkal, že nemá nechávat za jízdy opřenou nohu o pedál :D:D 

 

Mně dneska přišla obsílka z MB. Děkovný dopis plný překvapení. Píšou, že mé auto oslavilo narozeniny, 4 roky a že mi gratulují. Posílají mi volnou vstupenku do muzea Škodovky v MB pro celou rodinu, slevový šek na náhradní díly a doplňky a slevovou knížku na servisní práce.... Přejí mi vše nejlepší s mým vozem a mnoho dalších najetých statisíců :) 

 

To Plačkovi po čtyřech letech přijde pozvánka do kovošrotu s poukázkou na nákup  pětilitrového balení Rezistinu :D 

Já už jsem dopis dostal minulý srpen :D. A fakt to potěší. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...