Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, stanmar napsal:

JJ, hlavně žádné stresy a úzkosti.

Klidně si na škodovku plivni, bylo by tě škoda, kdyby tě z toho kleplo.

Já se stebou budu bavit i kdybys sis koupil tráboše :D

To já taky, jen jsem taky musel napsat svůj názor, aby tu nebyla jen zeď nářků :D

 

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem :t

  • Líbí se mi 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Stane. Tomu se rika pratelstvi. Vsak ja se s vama i s Beu budu bavit i kdyby jste zavady nemeli a proc? Protoze kdyz nebudou, tak si je vymyslim a nebo vytvorim. [emoji23]

Uz davno mi nejde o auta ( jedno jake znacky - ale o Skodu uz vubec ne [emoji23]) Ale o vas o lidi. Proto se s vami setkavam a proto vas tady hlidam, aby jste nechytli Clintovu nemoc zvanou se Skodou na vecne casy i kdyby zrala 1litr oleje na 1tis km. [emoji23]

A ty co jsou opravnene spokojeni (napr. Beu, Stan apod.) Nepovazuji za fanatiky. Za fanatiky povazuji ty, co meli zavady a i vazne a tady mi budou vypravet jak je Skoda nejlepsi a jine znacky nikoliv ac sami jinou znacku treba nikdy nemeli. Takovych je zde na foru hodne.

 

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře auto je jen věc, může být z výroby doje*aná úplně stejně jako mixér nebo lednička (pominu teď pořizovací cenu). Škodovka navíc musí poslouchat VW, můžou a musí dělat to, co přijde od jejich vedení, už z principu hyearchie v koncernu musí být někde vidět rozdíl. Věřím tomu, že kdyby byla Škodovka samostatnou automobilkou (teoreticky - vím že nebýt koncernu, tak by už Škodovka nebyla), bylo by to taky trochu jiné. Ve všech segmentech nabízí největší prostor, bohužel je to kompenzované kvalitou, ale jako to fakt jsi Petře tak naivní, že věříš že jinde se to nešidí?! Osobně si nedělám vůbec žádnou iluzi o žádné automobilce, jediné v čem s tebou souhlasím je to, že je Škodovka ať už nová nebo ojetá hodně drahá oproti konkurenci, to je bez diskuze.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, kdyz uz takove auto, tak poradne. Kdyz vysoke emise, tak poradne. Dodge RAM, Ford Raptor. Citigo bych si vozil jako anglicaka na korbe. [emoji23]
Ve Varech kousek od prace vzdycky stoji krasna RAMka v bile barve s hard Top nadstavbou korby. Ty vole to auto je tak dlouhe, ze potrebuje 1.5 delky bezneho stani a co jsem dnes nevydel, vystoupila z toho zenska. Malem jsem se posral. Jeste ze je to jen 3.6 V6 dehet.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, ale ten novej Duster zase hodne pokrocil a nevypada vubec zle. A co jsem cetl jak v interieru hlavne tak i jizdne. Kdyz bych potreboval auto opravdu do terenu proc ne. V terenu to strci Karota do prdele a ne jen Karota i jina drazsi SUV s armadou asistentu.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ted vysla nova Toyota Landcruiser a ta je peckova. Sice zadny rychlik na silnici za to v evrope nenajdes silnici nebo cestu kterou bys s timto neprojel. Zadnej haldex poctiva mechanika, redukce atd. Akorad v plne palbe 1.8 mice. Tak ze tak akorad jako pozadni do mobilu. [emoji23]

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Klucí. Asi Koktu nepotěším. Zítra dokončí v AS výměnu mé spojky. Našel se na lamele olej, takže opravu pokrývá záruka. Dnes jsem se byl podívat v servisu a byl sem mile potěšen úrovní jejich práce. No, tedy, nechci to zakřiknout :-)

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, jeep je koncern Fiat, jen abys vedel. GCH je pecka taky se mi libi, ale uz to taky neni ono. Lestenka pro holky do mesta se z toho postupne stava taky i kdyz sve kvality stale ma co by auto do terenu. Znanej ho ma a jeho zena taky. Co me prekvapilo tak jako vzdy velky auto z venku a ve vnitr mista buh vi kolik neni. To ac nerad nusim uznat, ze Kardiaq ma mista asi vice vc. Kufru.

 

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Je fajn, ze z tebe nedelali debila neposlouchal si ruzne pohadky atd. Nekdy se muze stat zazrak i v AS.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Ne, byli rozumní. 

Zřejmě výrobní vada, tak se možná servisy na spojkách dost pocvičí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes sa Octavia držala hrdinsky. Prívalový dážď, voda nad kolesá a prežili sme bez straty "kytičky" .

Vedľa mňa nový Baworson 7 mrtvý na blikačkách a Octa išla bez problémov.

Je pravda, že vo vode treba vedieť jazdiť a nie tam vpáliť na hulváta.

Pár fotiek

 

 

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do tohodle nikdy nevjel, to bych musel tu cestu opravdu znát. Dneska je to samej obrubník, ostrůvek atd.a akorát tak někde nechat auto ležet na vaně. To radši počkám nebo to objedu. Ale věřím tomu, že jsou lidi, co si myslí, že nejlepší je to proletět a pak koukají že jim to nejede. V podstatě ani já úplně tak netuším, když už bych se do téhle situace (že bych musel někde projet takhle vysokou vodou) dostal, co všechno musím brát na zřetel abych nezůstal pod vodou. Jedna z věcí je nenabourat, což nejde úplně vždy ovlivnit, když neznáš terén, potom držet auto v otáčkách kvůli vniknutí vody do výfukového systému, najeto do vody tak, že nabereš vodu do filtrboxu... Ještě něco dalšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Petrrr napsal:

Stane, ale ten novej Duster zase hodne pokrocil a nevypada vubec zle. A co jsem cetl jak v interieru hlavne tak i jizdne. Kdyz bych potreboval auto opravdu do terenu proc ne. V terenu to strci Karota do prdele a ne jen Karota i jina drazsi SUV s armadou asistentu.

Kdybys potřeboval auto do terénu, rozhodně si nekoupíš auto do města, jako je třeba Duster nebo Mrkev od ŠA. :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Já bych do tohodle nikdy nevjel, to bych musel tu cestu opravdu znát. Dneska je to samej obrubník, ostrůvek atd.a akorát tak někde nechat auto ležet na vaně. To radši počkám nebo to objedu. Ale věřím tomu, že jsou lidi, co si myslí, že nejlepší je to proletět a pak koukají že jim to nejede. V podstatě ani já úplně tak netuším, když už bych se do téhle situace (že bych musel někde projet takhle vysokou vodou) dostal, co všechno musím brát na zřetel abych nezůstal pod vodou. Jedna z věcí je nenabourat, což nejde úplně vždy ovlivnit, když neznáš terén, potom držet auto v otáčkách kvůli vniknutí vody do výfukového systému, najeto do vody tak, že nabereš vodu do filtrboxu... Ještě něco dalšího?

Podstatné je, netlačiť vodu pred sebou a robiť vlnu, ale ju len rozrážať. Vyhnúť sa ale nedalo, všade kolóny áut. Mesto bolo komplet paralyzované. Cestu, ktorú v špičke prejdem za 20 minút som išiel skoro 2 hodiny. Staršie autá bez asistenčných vychytávok nemali až také problémy. Odstavené boli väčšinou nové a luxusné autá. Zrejme sa elektronika auta rozhodla, že najlepšie bude odstaviť auto v tej najhlbšej vode a počkať, až odtečie. :lol:

Nižšia a stredná trieda vystúpila z auta a snažili sa to aspoň odtlačiť z cesty. Vyššia trieda pohodlne sedela v masírovacom kresle a volali si asistenčné služby. ;)

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...