Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ted jsem si uvedomil ze kdyz jsem chtel ted komentovat Michaluv koment, ze by nebyl positivni a tak ho nekomentuji. Dostanu pochvalu? [emoji23]
Kdyz tak nad tim premyslim tak vlastne uz nevim co budu teda psat?
To jsem to dopadl. Za to mi Stringo zacvaka ty kofoly minimalne 2 a koleno k tomu. Vsak oni Ti chlapci strojarsti z energetickeho prumyslu vydelavaji vatu. My chudaci s Rapidy jen zavidime. [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar a sílu moji chlapci....

 

Nebojte se nic, neemigroval jsem do Ruska, ani mě amíci ještě nezastřelili. Taky svojí bílou oktávku mám dál, najel jsem už skoro 110tis a auto nyní šlape bez jediné chybičky. Mám dojem, že jsem motor akorát zajel a nyní je připraven na dalších několik set tisíc km, které ho bez dalších investic čekají  :D

Poslední dobou nemám moc času, chodím častěji do práce a kolikrát i tři dny za sebou, což mě neskutečně vysiluje a vyčerpává. Ve svém volnu se věnuji jízdě na motocyklu a pak až co zbyde, tak rodině  :D Zcela nedávno (před pár dny) jsem si zase koupil nový foťák za nehorázné peníze (pro představu tak za pětiletý Plačkův plat), přišlo mi taky pár pokut zase za rychlost (mimo obec - to aby si Stanmar nemyslel, že jezdím osmedesát) a samozřejmě si užívám léta, pač zima se blíží....kurva jedna. ;)

Co se týče srazu, něco naplánujeme, ale červenec nedávám, kvůli dovolené a tak to necháme na srpen. To už to bude všechno klidnější.

Také mě navštívil před pár týdny Pancho (byl jsem náhodou doma), přijel s dodávkou mi ukázat svůj klenot (krosku), bude předělávat dodávku na pojízdný bordel.

 

Editováno: , autor: Clint
  • Líbí se mi 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2018 na 20:49, Petrrr napsal:

Nemas co zavidet. Jako bych nekomu zavidel ze si jde koupit pracku. Kterou ma temer kazdy. To ja se svezl nedavno v nejnovejsi Toyote LC. Kuuurva to je Wagon. Ta wobrovska kapota z vyhledu. Zrcatka jak tenisove rakety. Zadni viko od kufru jak vrata od stodoly. Poctiva mechanika 4x4. Pravda zadny zavodak. Ale diry neznas, jen se to tak lehce zavlni ta kapota. Cena zacina na 1.1 mil. To je to co zavidim zase ja. Domu bych jezdil rekou, pac na co dalnice. emoji23.png

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Můžeš taky koupit Pajero, je to stejný jako LC, jen s lepším motorem, ten se udržel až do konce výroby s 3,2 litry. Pocitově je to identický a podvozek je pohodlnější. To Lc již vyměklo na motorech dle dementní EU. Dobré LC jsou jen v Emirátech a jinde daleko od Eu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak do konce vyroby Pajero se snad s timto motorem dela stale. Ano ma vetsi obsah ale vykonove je na tom stejne jako LC s 2.7. Ale jo Pajero taky dobre ale LC se mi libi vice. Tedy toto soucasne MR18, ty predchozi se mi libili mene jak z venku tak v interieru. Jsou to dva posledni mohykani na poli opravdovych offroad v Evrope se vsemi svymi vyhodami, ale i nevyhodami. Poctivy zebrinovy ram. Pohon 4x4 se vsemi diferaky a uzaverkami . Tedy poradna mechanika. Proste zadna vonavka do mesta jako co se stal Touareg, Nissan X-Trail apod. Sice chapu iracialnost techto vozu do evropskych podminek, protoze schopnosti techto aut v Evrope proste nevyuzijes. Na vse staci dnes tolik opevovana SUV, ktere maji i vetsinou lepsi vlastnosti na silnici a spotrebu.
No me se proste libi. Ten znamy co ma prave ted novy LC, tak ten motor je dostacujici, ale zadna vykonostni slava na takoveho mamuta. To je fakt. Na druhou stranu. Ma s nim ujeto 5tis km zatim a jezdi po silnici za 8-9 litru coz je pekne. S predchozim autem Hyundai IX55 jezdil pres 9-10. Samo oboji v automatu. A i vzadu na treti rade se da v celku obstojne sedet narozdil od vetsiny aut. No takhle bych mohl pokracovat, ale je to jen odpoved pro tebe, ostatni to tady logicky stejne nezajima protoze Kodiaq je samozrejme lepsi..[emoji5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tím že vetšina lidí již nezná mechaniku aut a dají na chvalozpěvy prodejců, jak je jejich výrobek excelentní za všech podmínek, Kdyby se ale koukli na podvozek a měli zkušenosti tak by hned věděli že téměř vše dnes je jen křehké vyšší kombi vhodné tak na dobrou polní cestu.

Jinak opravdu výroba Pajera byla ukončená a dobíhalí poslední dovozy do prodeje. Bohužel Eu komplikuje vše a i tento směr a dokud nesáhne i do nákladní kategorie do 3,5 tuny, tak tam se dá najít ještě dobré řešení za dobý peníz.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, někteří kolegové si myslí, že Yeti je plnokrevník off a že zvládne všechno, co dal Landcruiser [emoji23] Vidí vyšší auto a hned je to jeep [emoji3]

Přitom je to obyčejný osobak s krabicí.

 

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat na nápravu, kterou má vysoko stejně jako Octavie Scout... Lidi jsou paka, první co by mě zajímalo chtít auto do terénu, tak se sehnu a podívám se na nápravu a hned je jasné, co je možné s tím autem projíždět za terén... Tenhle rádoby terénním autům dělají problémy i větší vyjeté koleje od traktorů na polní cestě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť má novou OIII... Bude jezdit v ní [emoji6]

[mention=33271]stanmar[/mention] co stará Octavie? Šla na protiúčet? Já jen, v čem teď budeš jezdit na čaje o páté? Tedy jestli vůbec nějaké budou, protože náčelník je poslední dobou víc mimo, než Kabaň v BMW. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sabiza napsal:

@stanmar co stará Octavie? Šla na protiúčet? Já jen, v čem teď budeš jezdit na čaje o páté? Tedy jestli vůbec nějaké budou, protože náčelník je poslední dobou víc mimo, než Kabaň v BMW. 

prodal ji přes bazoš

SERVUS Borci vole, prodávám ovci, klasikou dvoječkuu. To víš není to žádný RSko,který má každej frajírek kterej je povoláním synáček. ALE není to žádná špinavá pelešina co s ní strejc Nováků z matčiny strany a obloukovkou na zadním trůnu v sobotu jezdil na dříví do pralesa, ježišmarja táto, TOHLE je ještě pořádnej německej stroj. Tohle je DREAMKÁRA každýho pořádnýho borce kterej vyrůstal na "MECGAJVROVI",” a najdete tu i důvod prodeje: „Důvod prodeje: Manželka se styděla když jsem jí vozil do práce a spolupracovnici se jí smáli :(”

 

P.S. nechápu co je na podobných inzerátech vtipného na bazoši.

Editováno: , autor: kokta7
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...