Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole ta tvoje Cupra taky není závodní auto a ze všech prezentací cákala tuna adrenalinu [emoji16]

...všechno je to o lidech co si to koupí, podívej se třeba na tebe, ty vyvrátíš kolo, Petr už má načatou poloosu a je to jen proto, že z těch pixel děláte sporťáky [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo když si nikdy nezkusil delší dobu, tak nevíš o čem píšeš -) Něco jako kdybych ti začal radit, jak máš pracovat v tom tvém Temelíně. Přijed někdy na Most a předvedu, třeba tě to chytne taky nebo můžeš někdy jet na ring s námi :-) Jinak jestli ti přijde málo, že auto za 550k bez DPH umí zaject ring kolem 8 minut, tak nevím.... 

 

Kolo sem nikdy nevyvrátil, jenom sem dal špatný šrouby a vytrhali se závity z jednoho náboje kola. ale to už je 2 roky zpátky, žádná tragédie. Náboj kola stojí hovno na hot hatche.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, já nemám závodní auto, takže na okruh jezdit nebudu, nepotřebuju si něco dokazovat. Nemám na to být závodník ať už co se zkušeností týká, tak ani po finanční stránce. To že máš rychlé auto (nebo tvůj bratr, nebo jak to tam máte s těmi auty už nevím), neznamená, že je to závodní auto. To je právě ten rozdíl v mluvě RYCHLÉ vs. ZÁVODNÍ auto je obrovský rozdíl, který někteří nedokáží rozeznat a potom se tu zbytečně mluví o něčem, co v podstatě vůbec není pravda...

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

track day není závodění... Když nevíš o co jde, tak to radši nekomentuj :-) Závodník nejsem a bohužel asi nikdy v dohledné době nebudu, nic si s tím nedokazuji. Takže profesionální hokejista si dle tebe dokazuje co?  amatérský hokejista si dokazuje co?

 

hot hatche popřípadě hot hatche wagony jsou o tom, že vyhodíš rodinu nebo známé třeba k vodě a deš si zajezdit pár koleček. To samé GT auta, můžeš s nimi jezdit denně ale jsou pak hodně dobré i na trati.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Kokto ty vůbec nechápeš co jsem tím vším chtěl říct. Mě je úplně jedno čím si jezdíš po okruhu, kdybys tam jezdil třeba kombajnem, tak je mi to fuk, já jenom říkám, že žádné produkční auto není závodní a kdo si myslí že Octavia RS, Focus RS, Leon Cupra, i30N a já nevím co ještě dalšího jsou závodní auta tak ani hovno, jsou to rychlá auta a kdo je označuje za sportovní je blázen... A pokud si koupím RSovou Octavii v dieselu a někdo se mi bude smát, tak mu řeknu jen to, že to není závoďák, že je to jen vybavový stupeň Octavie a že jediné co mu můžu říct je to, že závidí... konec, tečka [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo při konstantním tahu  na 5rs nebo 6rs jednou za čas cítím v rozmezí 80-100km/h  od podvozku přední nápravy zavibrování. Není cítit na volantu ani na plynu. Jako když bys přejel řadu mírných vlnek na silnici. Při brzdění nad 100km/h zas vibruje volant, ale to jsou už v prdeli kotouče, které dojíždím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Když s nimi profesionálně závodí na závodech, tak jsou kompletně předělaný viz třeba GOLF TCR, TYPER TCR atd.. ale plno dílů je seriových, třeba základ motoru, karoserie atd...

https://volkswagen-motorsport.com/fileadmin/user_upload/Fans_Friends/06_kundenportal/01_tcr/03_fragen-und-antworten/GOLF_GTI_TCR_Technology_Brochure_2018_070318.pdf

 

Jinak hothatche jsou sportovní a rychlé se semislick. gumami :-) Škodovka tvoji oblíbenou VRS verzi taky prezentuje na okruhu viz tamto video... Kodiaq RS má přeci rekord :)

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole ale to je přesně to, co většina lidí dělá - dělá ze škodovky, potažmo z modelu RS, nějaké sportovní auto, vždyť Škodovka nemá vůbec žádné ambice takhle svoje auta titulovat a předvádět. To jen někteří lidé si to myslí a šíří tuhle informaci. Škodovka nikde v žádném spotu ani propagačních materiálech netvrdila, že prodává sportovní auto...

Superb ani v tom TOP výkonovém provedení není sportovní auto.
This version of the vRS — which stands for ‘victory racing sport’, the ‘V’ only being added in Ireland and the UK in deference to Ford’s long standing use of the ‘RS’ handle for its performance models

Jen to tady nechám... :D ;D ale nikdo z Octavie nedělá sportovní auto. Však to má i v názvu... Nebuď ovce.

Odesláno z mého SM-A520F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle projektant je buď strašnej hňup, nebo chce být mega youtuber [emoji23]

Ty jeho videa jsou strašný, pár jsem jich viděl a nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo brečet

... Přesně tak, musíme to tu trochu probrat, když jste všichni tak aktivní [emoji16] a odpadlíci jsou slabí jedinci, nás jen tak něco nerozhodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...