Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hosi jsem na tom s jazyky cizimi trochu na prd no. Tady pro zmenu po me budou chtit asi Nemcinu v praci, kterou jsem 12 let ani neslysel, me ovsem nedostanou. Ja nepromluvim. [emoji1]

Clinte v PO povysuji a stehuji se fo klasickeho kanclu ( nevim co je lepsi, byt hezky sam i kdyz u kopirky nebo sice v kanclu, ale se tremi dalsimi lidmi. Uz jsem si tam s kopirkou zvykl.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi jsem na tom s jazyky cizimi trochu na prd no. Tady pro zmenu po me budou chtit asi Nemcinu v praci, kterou jsem 12 let ani neslysel, me ovsem nedostanou. Ja nepromluvim. [emoji1]

Clinte v PO povysuji a stehuji se fo klasickeho kanclu ( nevim co je lepsi, byt hezky sam i kdyz u kopirky nebo sice v kanclu, ale se tremi dalsimi lidmi. Uz jsem si tam s kopirkou zvykl.

Jasně, však kopírka ti do ničeho nekecá, že? :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty kopirky jsou taky v kanclu jen. Jen je tam jedno pracoviste. Nikdo mi necumi na monitory. Zase tam furt nekdo leze pro tisk. Hold si clovek nevybere. Ve stare praci v kanclu vetsinu doby sam, hold vyvale zlate casy uz skoncili po vsech strankach. Utechou je patecni chlastacka v praci na pocest odchazejici kolegyne, kterou mam i kdyz neplanovane nahradit. Kdyz jsme si placli pred 4 mesici ze k nim nastoupim, tak jeste nevedeli ze jim zdrhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voice a jel si v tom chvíli? já jenom že sem to lehtal po okreskách a žralo to 10 litru, kde je ta uspora prosím tě? 2 turba při využívání výkonu=spotřeba jak prase i na dehet. zvuk při vytočení je hroznej jako 4 válcová nafta, když to zařadí 7 stupeň při 70km/h tak to chrochtá. jinak docela dobře odlučnený.

 

mrněte na 3 válec :D

https://goo.gl/CJLpNE

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, elektrikářům, co mají gumičky na pístech, to možná přijde cajk, strojařům určitě ne. Víc se o tom nemá smysl bavit.

No kdyz si topenari mysli, ze usazovani kalu je strojarina, tak prosim :D, ja jim to brat nebudu.

Nebo rusky. Nekteri zde obzvlaste ta starsi generace co miluje Rusaky se jeste ve skole Rusky ucila. [emoji1] To ovsem nebude Radiusuv pripad. Rikejme mu tedy LONGER. [emoji1]

Jo uz hodne holek melo s longrem problem... Ale to ti shorti nepochopi.

Tak ty kopirky jsou taky v kanclu jen. Jen je tam jedno pracoviste. Nikdo mi necumi na monitory. Zase tam furt nekdo leze pro tisk. Hold si clovek nevybere. Ve stare praci v kanclu vetsinu doby sam, hold vyvale zlate casy uz skoncili po vsech strankach. Utechou je patecni chlastacka v praci na pocest odchazejici kolegyne, kterou mam i kdyz neplanovane nahradit. Kdyz jsme si placli pred 4 mesici ze k nim nastoupim, tak jeste nevedeli ze jim zdrhne.

Petrr daval fotky na FB, kopirka hozena pod stolem, na ni nejaky haxny a vsude po zdech fotky Rapida a Dacie. Na stole nějaký grafy - asi opotrebeni vozu v case. A pred kamerou drzacek na mobil. Predpokladam ze tam ve smycce jede 10s zaznam jak Petrr busi do klávesnice a klidne bych veril i tomu, ze pise do fora. Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty kopirky jsou taky v kanclu jen. Jen je tam jedno pracoviste. Nikdo mi necumi na monitory. Zase tam furt nekdo leze pro tisk. Hold si clovek nevybere. Ve stare praci v kanclu vetsinu doby sam, hold vyvale zlate casy uz skoncili po vsech strankach. Utechou je patecni chlastacka v praci na pocest odchazejici kolegyne, kterou mam i kdyz neplanovane nahradit. Kdyz jsme si placli pred 4 mesici ze k nim nastoupim, tak jeste nevedeli ze jim zdrhne.

Takže teď budou místo kolegyně kolegové píchat tebe [emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voice a jel si v tom chvíli? já jenom že sem to lehtal po okreskách a žralo to 10 litru, kde je ta uspora prosím tě? 2 turba při využívání výkonu=spotřeba jak prase i na dehet. zvuk při vytočení je hroznej jako 4 válcová nafta, když to zařadí 7 stupeň při 70km/h tak to chrochtá. jinak docela dobře odlučnený.

 

mrněte na 3 válec :D

https://goo.gl/CJLpNE

Tak jezdím v tom chvíli  :D . Kupoval jsem to před dvěma lety (2/2014) takže cosi sem s tím najel a trvám si na tom co jsem napsal. Dlouhodobou spotřebu mám 8,2l/100km. Což si myslím že je na více než 300koňové auto celkem slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voice a jel si v tom chvíli? já jenom že sem to lehtal po okreskách a žralo to 10 litru, kde je ta uspora prosím tě? 2 turba při využívání výkonu=spotřeba jak prase i na dehet. zvuk při vytočení je hroznej jako 4 válcová nafta, když to zařadí 7 stupeň při 70km/h tak to chrochtá. jinak docela dobře odlučnený.

mrněte na 3 válec :D

https://goo.gl/CJLpNE

To známe to tvoje lechtání ;-) jsem zvědavej co ti na to řeknou až to budeš vracet na třech kolech a podvozek plnej kačírku :-D
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jezdím v tom chvíli  :D . Kupoval jsem to před dvěma lety (2/2014) takže cosi sem s tím najel a trvám si na tom co jsem napsal. Dlouhodobou spotřebu mám 8,2l/100km. Což si myslím že je na více než 300koňové auto celkem slušné.

ja myslím ale passata, dával sem i fotku budíku, v audině to je něco jiného ovšem.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...