Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Clint napsal:

To zas byla noční. Nezamhouřil jsem oko, jsem úplně vyřízenej emoji52.png

po roce musel něco zase dělat (kromě vypisování výkazu práce a jaký chce roční odměny) a hned brečí že je unavený :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Clint napsal:

Vysílat na podzim, šestidílný seriál. Ale vidět to ani nechci. emoji23.png

Tak na to se těším. Dej zavčasu vědět. Bude tam i tvá pracovní noclehárna? :kol-48:

před 9 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

Když už jsi v tom ometání a hrabání, se stav, potřebuju omést auta. Pawouk zase zklamal, se na to vy.... .

 

No jo, Mě stačí když musím omést to svoje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, to je vidět ta úcta k tvému zaměstnavateli(pro krapitalistu jako ty vykořisťovatel) :D:D

 

to zase dělal nějaký chytrolín. Chci vidět jak si máš v zimě očistit celé auto, když třeba furt sněží. asi zastavovat každý km :D 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kokta7 napsal:

no jo, to je vidět ta úcta k tvému zaměstnavateli(pro krapitalistu jako ty vykořisťovatel) :D:D

 

to zase dělal nějaký chytrolín. Chci vidět jak si máš v zimě očistit celé auto, když třeba furt sněží. asi zastavovat každý km :D 

 

Kapitalistovi opečovávám vůz přímo nadstandardně. To ometátko k tomuto účelu jsem dostal od něj. :rolleyes:

 

i) řídit vozidlo, na němž jsou nečistoty, námraza nebo sníh, které zabraňují výhledu z místa řidiče vpřed, vzad a do stran,

j) řídit vozidlo, na němž nebo na jehož nákladu je led, který by při uvolnění mohl ohrozit bezpečnost provozu na pozemních komunikacích.

No není to příliš šťastně formulované. To máš pravdu. Navíc se tam píše jen o tom případu, kdy to brání ve výhledu. Což třeba střecha není. Nicméně je to také o ohleduplnosti - co nechceš, aby jiní činili tobě, sám nečiň jiným = např. sněhová vánice ze střechy auta.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Voice napsal:

A jaký by byl rozdíl ve zděné garáži kde není topení?

jaký? když nejseš lama, tak si to zaizoluješ a na 100% tam budeš mít nad nulou. kamarád má zahradnictví a i ve foliaku s vzduchovou bublinou má plusové teploty, tak nevím proč by to nemohla mít garáž.

 

do garáže plánuji koupit i odvlhčovač, aby mě udržoval víkendové autíčko v ideální vlhkosti :)

 

před 51 minutami, motosman napsal:

To je takový paradox. Každej chce jezdit za 4 litry a pak si nechá na střeše tunu sněhu.

ještě že pod 10 to nejde nikdy :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Já to mám doma taky ok, přístřešek slouží skvěle ;)

 

Ve Strágu máme skoro deset čísel, mladej byl už bobovat na kopci. Ve Varech prej už zamrzá lacinej benzín, takže Petrrr ráno nevyjel.

 

Petrrr už se s náma nebaví - s Vencou vyhráli jackpot a koupili si novej domek z krabic...

chajda

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...