Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mám tu pár adeptů na dobrou koupi :D  Aby plačka Petrrr viděl (tedy pokud sem ještě má odvahu přijít, až se vyléčí z omrzlin z nádraží), že nejen Škodovky trpí problémy, protože dneska si člověk nevybere. A za dražší auta holt člověk vymázne v servisu víc peněz.....

 

http://autobible.euro.cz/pet-luxusnich-bazarovych-suv-ktera-lakaji-cenou-ale-jsou-cernou-dirou-na-penize/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na přední okno fólii za 40kč. Za půl minuty nandaná a za 10 vteřin sundaná. Sem línej tahat se s flaškama s vodou a řešit nastartovaný auto než oškrábu boční okýnka a uklidím fólii je úchylka [emoji4] 

Taky bych daval, ale dneska maj ty auta gumovy/semisovy tesneni a podle me to neni dobre tam neco zavirat. Pak se majitele 03 divej, ze jim neco susti u ucha za jizdy na dalnici, jestli to neni prave treba kvuli tem ruznejm foliim atd.
I pritelkyne ma zakaz cokoliv zavirat do oken/vchodovych dveri. Vsude je tesneni a to tim ozvejka. A nechape, ze sousedka vedle tam ten venec muze mit.
A dalsi soused tam ma skriplou snuru na svetylka a kamos kabelove cidlo k teplomeru.

Tak to já blafám. Mě benzín voni. Už jsem viděl spoustu lidí, kteří nejdříve odházeli auto a pak zjistili, že nenastartují.
Motor je jak člověk. Ten se taky neprobudí a rovnou na maraton. Chce to chvilku na probrání...

Jo u TSi se to musi, jinak preskocis a nedoskocis :D

jenom fakt se bojím koupit jakýkoliv auto, protože od toho roku 2007-2008 to jsou fakt samý sračky. Citroen jumper 2008, když takhle mrzne a stojí venku třeba 3 dny. Tak přes den na sluníčku auto trošku roztaje a po krytu motoru a po sání vzduchu steče voda do startéru a druhej den ráno, auto nenastartuješ, protože je zamrzlej startér [emoji4]
 
takže napojit nabíječku na startování, teče tam víc proudu a větší napětí a po 2 pokusech auto naskočí... a v autorizáku ti řeknou, že o tom ví i výrobce ale vysral se na to opravu. Nebo zkusit třeba 20x krátký startování, ale to moc nefunguje...

Dodelej doma ne.

Nojo přetáhl jsem interval výměny oleje. Měním vždy po 15 tis. Ale teď nemám absolutně čas na nic, natož zajet do servisu.

Snezi vid :D, zadna flakacka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna mi volal soused, že jim už u druhého Yeti vlivem mrazu a pnutí vybouchlo zadní okno na milión kousků. To je sranda co :D Prej je to nějaká jejich častá závada :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...