Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To víš, on je teď Radius nakloněný spíše Rumunsku. Teď je rumunský vlastenec. [emoji38]

To vis, kdyz vidim to trendy ctyrocko, tak bych brecel. Pak si nejaky radoby pan udela amnestii (netreba mluvit o dusledkach) a po tydnu amnestovani zase sedi. Tak je lepsi nemluvit na hlas odkud jsem a hlasit se jinam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clint napsal:

Ty to někde rozšviháš a pak budeš brečet, že nemáš peníze :D

No to už by muselo bejt, já se k tomu choval ještě líp než ke svému autu.....

Nemám rád dávat tomu "kotel" i když to není moje.

V těch podmínkách ten pohon 4x4 neměl chybu, s předokolkou by to bylo utrpení vyjet až nahoru. Tentokrát tam mělo dost aut řetězy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám doma ten cár papíru. Ještě musím počkat, až zmizne to bílé svinstvo a jdu ze sebe dělat stavitele.

 

PlačkoPetr má už u nás brigádu, bude kopat vinný sklípek pro krabičák. Prý dokáže vykopat i odpad, tak jsem na něj zvědavej.

IMG_20170116_162538 - Copy.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se na FB kinderPlačky, jestli odvolá svoje učení o nekvalitních vozech koncernu a zachrání si tím život v klubu, ale rozhodl se, že své učení neodvolá, že tomu zasvětil celý svůj život. Je to takový náš kinderHus :D  Zřejmě se chce stát mučedníkem :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Clint hledá nové kolegy na letišti. Dneska to na mě vybaflo v rádiu po cestě do práce. Prý už na to náčelník nestačí sám, tak potřebuje pomocné ruce - http://cah.jobs.cz/letiste-praha-detail-pozice/?id=G2-1060465635-aden_brand0&rps=186

 

Ale koukám, že platí více než dobře. V rádiu sice říkali 30 tisíc měsíčně, ale i tak... asi nechám své současné práce, kde nic nedělám a půjdu strážit letiště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jen když jsem ji řekl, že nechávám auto u letiště a poveze mě náčelník, orosilo se ji čelo, zeptala se, zda jezdí jako člověk nebo jako plačka, která to chce raději narvat do stromu a upozornila na fakt, že se bojí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sabiza napsal:

Jo jinak Clinte, manželka Ti vzkazuje, že pokud v sobotu pojedeš jako dobytek, tak Tě pobodá nožem. :D  Teda předpokládám, že TAXI CLINT stále platí...

 

Ale na druhou stranu, když tě povezu slušně, tak si jí pak můžu půjčit že jo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Sabiza napsal:

Já si snad pořídím Kinderkáru, aby plačka jezdil na srazy s pocitem, že není jediný, kdo je šikanovaný za auto. Teď ještě nastává otázka... 1.2 TSI nebo 1.6 TDI?

 

SABIZA,  prosím Tě Kindercar nekupuj, to by jsi se nám pak pohyboval v sekci rapid a když jsem včera četl tvé rady jenom ohledně VIN kódu,  to by nebylo dobrý :D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...