Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, 15degren napsal:

Problém není ve značce, problém je v tom že jezdíš jak Pražák v cizí značce, prasečí chování za volantem se toleruje jen středočechům.

s tím mam problém, kdo má ve značce slepici tak mě je špatně :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PavkaKorčagin napsal:

Nó, estli máš na autě S-ko, tak jsi jasnej "senožrout".

Jsem senožrout, ale značku mám pražskou. Auto bylo předtím ma leasing, tak jsem ji zdědil. B)

Editováno: , autor: beuticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, 15degren napsal:

Problém není ve značce, problém je v tom že jezdíš jak Pražák v cizí značce, prasečí chování za volantem se toleruje jen středočechům.

Bohužel skutečnost je taková, že na písmenu na RZ vlastně nezáleží, protože hovad je v každém kraji dost....

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole nejlepsi ridici jsou ze sudet a "K" je to prave orechove na SPZ.

Ale je tu nejak nuda. Asi povolam do diskuse nase dvorni slunicka abychom jsme se pobavili o bombastickych cmoudech. Treba Sabiza je s manzelkou v ocekavani. Urcite cekaji syna, holku by totiz za cas dali stejne ukamenovat, ze se podivala na souseda. Manzelka mu doma ( zatim jen doma) chodi v burce, je to rajcovni. No a uz se tesi, jak malyho bude v 8mi letech ucit rezat hlavy. V 9ti uz bude umet slozit a rozebrat kalacha po slepu a ve 12ti vyroba made in home nejakou sikovnou bombu. V 18ti ridicak na kamion, ze i to se muze hodit. No a ve 22 letech prijde jeho velky den a vyhodi do luftu Sazka arenu pri koncerte Karla Gota ve 100 letech. Od IS pak obdrzi rad zlate kozy a holinky k tomu. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Je skvele pripravit sve deti na budoucnost.

 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radius napsal:

Veprove ve vlastni stave bude mit v pondeli Stanmar - maji byt tropy :D a tak taky pojedu MHD :D

To myslíš, že Tě jako povezu ?

Tak když budeš mít platnou jízdenku ... a jestli budeš chtít, pustím Ti i topení - že bych z Tebe rovnou udělal výpečky.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, jen kontrola, jestli se to tady moc nezvrtlo [emoji1] Sraz nevím jestli v květnu stihneme, spíš ne a tak to necháme na začátek června. Už bychom mohli sedět venku. Taky pořádně protáhneme toho sitygoua, v teple bude určitě línej. Nejdříve jsem řešil zkurvenej kašel, potom zkurvenou rýmu a nakonec mi letadlo zkurvilo uši. Ale už je skoro dobře a tak už se těším, až pokecáme, zasmějeme se kinderce a vochčijeme zase za tmy Rádiuse hnůje [emoji23] [emoji23]

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CitiGo je srandovní auto, jen mě sere, že mi ho nechce [mention=80801]PavkaKorčagin[/mention] na čaji o páté půjčit...

Nazdar hoši, jen kontrola, jestli se to tady moc nezvrtlo [emoji1] Sraz nevím jestli v květnu stihneme, spíš ne a tak to necháme na začátek června. Už bychom mohli sedět venku. Taky pořádně protáhneme toho sitygoua, v teple bude určitě línej. Nejdříve jsem řešil zkurvenej kašel, potom zkurvenou rýmu a nakonec mi letadlo zkurvilo uši. Ale už je skoro dobře a tak už se těším, až pokecáme, zasmějeme se kinderce a vochčijeme zase za tmy Rádiuse hnůje [emoji23] [emoji23]

 

 

 

 

 

Co to zase je sakra... Co to je?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...