Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vsak ja to rikam taky porad. Respektive od první technicky, kdy jsem mel emise misto 2.1 pres 4 a technik mi rika, hele to neni mozny aby to tak hulilo, to jen solichate ne. Rikam jo, vsak je to TDi, to tahne vocpoda. Neni potreba to tocit, nad 3tis to stejne nejede. Tak mi poradil ViF, cerveny pole na otackomeru a kopec. Udelal jsem co rekl a pak jsem mel kourivost lepsi, nez taty auto, ktere melo psane 1.7, ja mel 1.5. Od ty doby jsem tomu motoru daval min. do kopcu cocku a pouzival porad ViF, i v lete.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu se podelit o zavadu u meho jinak bezvadneho vozu jakym je Thalie. Po 6.5 letech mi prestal fungovat zamek patych dveri.

No zkousel jsem pojistky. Nic. Pak koukam do kufru. Zamek vymontoval. Nic. Koukam na kabelovej svazek co vede pri rameni vika a u pruchotky do kabiny celej svazek ulomenej. Tim jak se furt zavira a otvira kufr a pruchotka je pevnej bod. Tak se to tam lame az se to ulame. No muj kamos servisak ze pry ty levny kabely takhle dopadaji, ale mam byt pry v klidu, ze uz to opravoval i u jinych aut vcetne S2 s Twindorem, ze tam se to lame take s tim rozdilem, ze tam to obsahuje trosku vice kabelu. U me jen k zamku kufru. Ostatni ( svetla atd.) Vedou jinym svazkem jinudy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u Skodovky aby odesla centralni klapka, klika ve dverich s keyles atd. staci aby to byla Octavia 1.5 roku stari.
No nevim nevim jestli je Thalie auto, ale kufr 505 litru, to u Citiga musis ubrat dve desetina mista a jeden valec. [emoji23] Zaparkovat to v lese tak si to datel splete se svym hnizdem. Oboji je stejne velke. [emoji23]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu se podelit o zavadu u meho jinak bezvadneho vozu jakym je Thalie. Po 6.5 letech mi prestal fungovat zamek patych dveri.

No zkousel jsem pojistky. Nic. Pak koukam do kufru. Zamek vymontoval. Nic. Koukam na kabelovej svazek co vede pri rameni vika a u pruchotky do kabiny celej svazek ulomenej. Tim jak se furt zavira a otvira kufr a pruchotka je pevnej bod. Tak se to tam lame az se to ulame. No muj kamos servisak ze pry ty levny kabely takhle dopadaji, ale mam byt pry v klidu, ze uz to opravoval i u jinych aut vcetne S2 s Twindorem, ze tam se to lame take s tim rozdilem, ze tam to obsahuje trosku vice kabelu. U me jen k zamku kufru. Ostatni ( svetla atd.) Vedou jinym svazkem jinudy.

 

A co resis, jestli tam vede jen plus nebo nejaky canbus, tak si to opravis sam. Nvm jak je to reseny, ale budto tam odmotej vic kabelu, at se nelame a nebo to natahni jinudy. U Superba jen demontaz tapecu = 1x motototokonstanta [emoji4] v autorizaku.

 

Ja se take musim přiznat, dalsi auto Hyundai nebude ani zadarmo. Nejedna se o kvalitu a nebo nekvalitu aut, jedna se o poprodejni sluzby. Jasne a strucne, kdyz jsem ho kupoval, bylo ve stredu Prahy snad 5 autorizaku - pro me zajimava Harfa (nekde tam byl) a pak Auto Zeman. Po roce kdyz jsem chtel na garancku, tak nahle v centru zbyl jen jeden - auto Zeman. Inu objednani na mesic, pac to bylo hnedka po te velke kauze s H. Jel jsem do Brandýsa auto Kout (jinak by mi propadla zaruka) - kvalita sluzeb za 4 az za 5 (jako ve skole znamkovano). Pristi rok jsem zvolil auto Zeman, kvalita sluzeb za 1 - tedy nasel jsem servis (nebojte, u Skodovky to bylo stejny, tech jsem projel asi 5). Po roce opet chci do auto Zeman, vlezu na web H, koukam na kontakty autorizaku a auto Zeman jaksi nevidim, tak jim volam a je to tak, s H skoncili, delaji sice garancni prohlidky, ale kdybych chtel neco na zaruku, tak mam smulu. Udajne se vedeni nepohodlo s H. Napisu asi p. Vosickemu, ze dekuju za dosavadni sluzby, ale pokud nejsou schopni zajistit servisy v hlavnim meste, tak at radeji auta neprodavaj a jsem rad ze jsem i30 nekoupil a koupil Dacku, ted bych byl akorat nasranej o to vic, Renault ma alespon servisy pro me po ruce.

 

Ps jeden servis se v Praze po novu objevil asi pred rokem, ale je to pobočka servisu, kde jsem auto kupoval a hned na miste jsem vytipoval ze tam me na servise neuvidej + je to nalevo od Vltavy, tedy cast Prahy kam nejezdim, takze je to stejne pase.

 

Kdyz jsem se chtel objednat jinam, tak jsem se nestacil divit, pokud mam nahradni vuz pres noc, tak uctuji 2 dny (ikdyz na hodiny to neni 24h, jinde vzdy uctuji dle hodin a pokud to nepresahne 24h, tak se plati jen jedem den), tedy 700Kc zapujcku. S tim jsem se jeste nesetkal, no asi se objednam do auto Zeman a necham si vyjet pripadny zavady a ty pojedu resit jinam, kdyz jsou nenazrany, tak nebudou mit nic. A jelikoz auto Zeman uz prodava jen Mazdy, tak mi mozna pujcej Mazdu :D, vyfotim ji a poslu Vosickymu, ze i v centru Prahy, lze servisovat alespon jine znacky.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Petrrr napsal:

No u Skodovky aby odesla centralni klapka, klika ve dverich s keyles atd. staci aby to byla Octavia 1.5 roku stari.
No nevim nevim jestli je Thalie auto, ale kufr 505 litru, to u Citiga musis ubrat dve desetina mista a jeden valec. emoji23.png Zaparkovat to v lese tak si to datel splete se svym hnizdem. Oboji je stejne velke. emoji23.png

jako jo di kufru dáš čtyři malý sudy na pivo.. ale jak v něm povezeše 2m dlouhej koberec to bych chtěl jako vidět.. tedy kecam nechtěl.už jsem to zažil..takže celých těch 505 litrů je platný jak mrtvýmu zimník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fannanku, kdybys byl hrdy majitel Thalie, tak bys vedel ze za usetreny penize za auto, si muzes objednat dovoz koberce i s polozenim :D. Usetris cas hned 2x, zadny starosti + Nathalka bude porad jak nova a nemusis ji ani cistit.

Ps
Poslal jsem poptavku do 3 servisu, tak jsem zvedav co kdo odpovi a zda vubec.

Dnes rano dorazil olej, 4l Totalu za

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je klasicky trzni prostredi, kdyz je vetsi poptavka nez nabidka, tak jde cena vzhuru. Ozval se Domansky, pred rokem hodinova sazba 714, letos 956Kc! Auto Styl (Skodovka) si bere 770 za mecharinu na Superba, Fabca 540! Lakyra SuperB 880Kc. Hyundai Praha drzi 720Kc (coz je standard), Decin 725Kc a nic neni problem, s vlastnim materialem se vejdu do 2500Kc, s jejich do 6tis. Domansky chce 8100Kc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole proč bych v Thálii vozil koberec, ten můžu dát na střechu na Rapida a když na to dojde tak i na střechu na Thálii. Mně stačí, že se tam vejde v pohodě jeden velkej rodinnej nákup ( samozřejmě v Globusu) a nebo kočárek i s malym.  Do citiga nedáš do kufr ani ten  PILSNER URQUELL 12 0,5l 8pack natož celou basu. Ale je pravda, že jen o kufru to není. Já netvrdím, že je Thálie nejlepší na světě a citigo bude mít asi lepší jízdní vlastnosti. Ovšem poměr cena ( 210tis) výkon je bezkonkurenční v té době před 6ti lety. To sis totiž mohl koupit tak akorád krátkou Fábii 2 za 260 ve výbavě Junior.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, beuticek napsal:

No přesně o prioritách to je. S thalií se opravdu moc jezdit nedá... 

to ani s chrochtákama který mají 4 válce ,člověk aby si vzal sluchátka nebo špunty do ucha z toho hroznýho chrochtání :D:D

Editováno: , autor: kokta7
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...