Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jinak kdo chce ještě vyštípat z grilovačky, koho si vyberem nyní. Přeci tam nebude tolik lidí na Panchovo roštěnky atd. Co Pawouku? Ještě si pořád myslíš, jaký jsi frajer, že řídíš tohle forum a přitom máš pindíka, takhle malýho. :D

Kokto ty dorazíš s přítelem? Jestli jo, tak budete sedět u Clinta za zahradě v rohu, kam se chodí chcát. Kdo má na ty buzny čumět u jídla. 

No kdo ještě? Jo Clint, i když toho vyštípat nemůžu když je hostitel - tak nic.

No Stan, prý když to dělá s manželkou, tak mu při tom musí říkat, " pojď do mě, to tvoje turbo, to je macek. Když stanmar tlačí, 3 válce od Škody stačí. Pojď honem ty můj Kodiaqu, nepřestávaje. Ty jsi ale Škodovák" :D:D:D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to 1,6 tdi nebo 1,4 tsi

Rekli mi ze to je 1.6TDi, ja to nelustruju, proste nastartuju a jedu. Rikal jsem si ze to je tichy a ze s tema chrochtakama (a vibrujicim volantem) kazdej prehani. Pri rozjezdu mi to ale bylo uz divny, diesel ma spojku jinak citlivou. Az do kopce jsem si rikal (Tiskarska), ze ta 1.6 vubec netahne, kouknu na otackomer a kouka na me 8tis, si rikam to je divna nafta, ale po vzoru Citronu Celysee jsem se uklidnil, treba Skoda uz taky montuje jednotny budiky. Zarazila me az 6tka na saltrpace. V tom mi doslo ze to je uduseny 1.4TSi. Kouknu doma na motor a vsude mista, hned jsem znejistil jestli to neni ta litrovka a ze na litrovku to jede solidne. Spocital jsem svicky a neni, ma to 4ri valce. Do papiru jsem ale nekoukal, nicmene pro sichr se podivam, pac i skalni priznivci Skody na ten motor hledi s neduverou - zadny kryt motoru, motor je strasne malej a zadnej filc na hauptne, shodli se ze to je litrovka a ja tvrdim ze neni, ma to 4ri valce a litrovka ma filc v zakladu, jinak by to prokleplo usi posadce. Kdyby sly pres Tapatalk vkladat fotky, tak je sem dam.
tak hlavně aby do toho nezačallít nafzín jenom pro jistotu..

Nemam kartu, kdyz dojde palivo, tak mi bud natankujou a nebo mi daj jiny auto, mam je vzdy jen na chvilku, nemam trvale sluzebak a musim jezdit jen cesty domu-prace, nic vic, nesmim pomalu ani zastavit na semaforu vedle Lidlu, aby nepojal nekdo podezreni ze nekoho nabiram a nebo nakupuju :D


Ps
Uz parkrat mi rekli blbost, treba minule ze mi pujcujou 1.0MPi ve Fabii 3 a ona to byla slabsi turbina 1.2.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peetr,
Zkus tohle :) ze sekce vtipu.

Voják v autobuse osloví krásnou jeptišku,
zda by s ním nechtěla mít sex.
"Jsem zaslíbená Bohu," odsekne mu ona.
"Já ti poradím, jak ji dostat," říká vojákovi autobusák.
"Ona se chodí modlit každou noc na hřbitov.
Převlékni se do bílého hávu s kapucí,
přidělej si plnovous a řekni, že jsi Bůh.
"Ještě ten večer to mladík zkusí.
"Jsem Bůh a musíš mít se mnou sex!"
Jeptiška souhlasí. "Bože, prosím, ale jen anální,
ať navždy zůstanu pannou.
Bůh souhlasí.
Když je po všem, sundá si kapuci a plnovous a vítězně
hlásí: "Ha, ha, ha, já jsem voják!"
A jeptiška si sundá čepec a povídá:
"Ha, ha, ha, a já jsem autobusák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Petrrr napsal:

Jinak kdo chce ještě vyštípat z grilovačky, koho si vyberem nyní. Přeci tam nebude tolik lidí na Panchovo roštěnky atd. Co Pawouku? Ještě si pořád myslíš, jaký jsi frajer, že řídíš tohle forum a přitom máš pindíka, takhle malýho. :D

Kokto ty dorazíš s přítelem? Jestli jo, tak budete sedět u Clinta za zahradě v rohu, kam se chodí chcát. Kdo má na ty buzny čumět u jídla. 

No kdo ještě? Jo Clint, i když toho vyštípat nemůžu když je hostitel - tak nic.

No Stan, prý když to dělá s manželkou, tak mu při tom musí říkat, " pojď do mě, to tvoje turbo, to je macek. Když stanmar tlačí, 3 válce od Škody stačí. Pojď honem ty můj Kodiaqu, nepřestávaje. Ty jsi ale Škodovák" :D:D:D 

já ti dám buzna, flákači jeden projektantskej

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:

Nemam kartu, kdyz dojde palivo, tak mi bud natankujou a nebo mi daj jiny auto, mam je vzdy jen na chvilku, nemam trvale sluzebak a musim jezdit jen cesty domu-prace, nic vic, nesmim pomalu ani zastavit na semaforu vedle Lidlu, aby nepojal nekdo podezreni ze nekoho nabiram a nebo nakupuju :D

 

kde se prosimtě auto při vyjetí nádrže mění za nový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když si někdo plete VV a VW, není se čemu divit, že si plete i TDI a TSI. Stejně neví, jaký je v tom ve skutečnosti rozdíl.

Ad podivné plavky (a jiné neevropské a nemístní zvyklosti) - tady jsme doma my a naše zvyky a normy, pokud se to někomu nelíbí a nechce se přizpůsobit, ať táhne tam, odkud přišel. V tomto punktu není o čem debatovat.

V neděli nepřijedu - mám pohotovost nemíním viset na telefonu a případně lítat sem a tam.

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
kde se prosimtě auto při vyjetí nádrže mění za nový?

U nas a ne za novy, ale za jiny (coz muze byt jak novy, tak i nejakej klump co ma nalitano uz 30tis a jelikoz se v nem vystridalo (pocet km x 4) lidi, tak to pak stoji za to.
Tak když si někdo plete VV a VW, není se čemu divit, že si plete i TDI a TSI. Stejně neví, jaký je v tom ve skutečnosti rozdíl.
Ad podivné plavky (a jiné neevropské a nemístní zvyklosti) - tady jsme doma my a naše zvyky a normy, pokud se to někomu nelíbí a nechce se přizpůsobit, ať táhne tam, odkud přišel. V tomto punktu není o čem debatovat.
V neděli nepřijedu - mám pohotovost nemíním viset na telefonu a případně lítat sem a tam.
 

Skoda, jak jsem mluvil o tech kyselejch ksichtech, tak zrovna na tvuj a Sabizy jsem se tesil. Na foru machri, v realu zakriknuty. Jeste Barbadosu by to chtelo, kde je mu konec. Jo uz vim, v danovym raji.

Ps
V autoskole mi rikali, az budes mistr, tak neresis co je to za auto, co je v tom za motor a na co jezdi, sednes a jedes. Taky se nekdy treba dockas.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jak u tebe Peetre, ale doma samozrejme pomaham, odmenu za to mam - napriklad na dovolenou jsem si vzal Raspberry a mohl jsem si ve volnych chvilich hrat a koukat na filmy :D, kazda jina by toho sveho poslalo do ( | ) :D. Vcera jsem dohral Sam doma 2 na SNES, ale to pamatuji jen moviti pametnici jako ja - mit pred 20ti lety Nintendo, je jak dnes jezdit v Audi A8. K sexu ti radsi nic psat nebudu, jinak bys zavidel. Ja uz prisel davno na to, ze kdyz se chlap postara (at o veci v domácnosti nebo naopak v garazi - staci vcas posekat travu, postavit skrin, navrtat policku, udelat mycku, postavit bazen, natrit zahradni domek; nezehlim, neluxuju; neperu; nelestim zachod; prach utiram jen u me v pokoji - tam cizi ruka nesmi), tak bude postarano o vsechny moje partie a chute. A tak to ma byt :), taky jsem zkousel lenocha, ale to nikam nevedlo.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...