Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem vidět KinderPlačku [emoji6] a okouknout tvojí mašinu!

Jako PKD?

 

Vcera jsem chytil slejvak na D8 a musim konstatovat ze sterace stiraji nejak pomalu, na nejvyssi stupen mi pripadaji jako u 02 na druhy. Nestezoval si na to uz nekdo? Rekl bych ze se setrilo, jak je na tom pred FL?

 

 

Ps

Ta Kofola bude placena? Ze bych taky neprijel, mam pohotovost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak trojka, Pančák dotáhne přívěs roštěnek z jeho harému. Tedy to bude min. trojka, ale ruská pro každého účastníka. Ale zase možná dorazí jeden, co jeho prsty znají děti po celém světě. Už tu dlouho nebyl a řada lisí jej nezná, ale to budete valit bulvy jakým korábem s Karibiku připluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clint napsal:

Sabiza se pekelně nasral, Petrrr ho vyřídil :D Už totiž nereaguje ani na zprávy. Asi s brekotem leští plechy na Insignii a sní o nové oktávce :D

 

To víš, alespoň ty plechy mám. :) Víš, Clinte, proč bych chtěl vyměnit Insignii za Octavii, když je o třídu níž a nejsou schopni do těch aut z Boleslavi namontovat ani solidní repráky? :D

 

Jinak nedojedu, mám on-call.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
To víš, alespoň ty plechy mám. [emoji4] Víš, Clinte, proč bych chtěl vyměnit Insignii za Octavii, když je o třídu níž a nejsou schopni do těch aut z Boleslavi namontovat ani solidní repráky? [emoji3]
 
Jinak nedojedu, mám on-call.

Nevime, proc?

Repraky jsem trochu potunil, stahnul trochu vic vysky, malinko min vytahl stred a malinko vic vytahl basy. Ted se da rict, ze lze ty repraky poslouchat, paradoxem je, ze lip zneji kdyz hrajou vic nahlas, ale uz je to zase prebasovane. Kdyz to hraje tak akorat, tak sice zvuku porad neco malinko chybi, ale je to asi zlaty stred, co se z toho da dostat, bohuzel jak jsem psal, neni to pouzitelne i na jiny rozsah hlasitosti.
Zajimaly by me ty Cantony.

Zrcatka jsou kazdopadne neprekonany, s tema nic nejde, mozna tam nalepit zrcatko na prives.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane hezky a ty máš možnost to třeba koupit a dovézt mi to na grillovačku? Páč když bych to koupil s poštovným, ztrácí to kouzlo. Ale to jen jestli to jde, jestli si to taky kupoval osobním převzetí. Dík

 

Jo, koukám, že výdejní místo mají někde  prdeli, tak nic. Já myslel, že v Praze. To počkám až ho v kelly budou mít za 180. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...