Clint

Clintův pirátský klub

53 175 příspěvků k tomuto tématu

A ty jsi zase co za náhodného cestujícího?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec, co má společného členství v klubu s tím, že se mi líbí více i30 než pochcaná hnusná Octavia, kterou Mistr Kabáň nakreslil, když zrovna fičel na koksu?

-1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
To jsi pěkný člen Škoda klubu,když preferuješ korejce před oktávkou.Mě se čtyřočko líbí.

Jako sorry, ale co je špatného, že jsme na Škoda fóru (když máme Škodovky) a řekněme svůj názor na stávající situaci v koncernu? V tom je právě rozdíl v lidech, co mají svůj názor a přehled a v lidech co jsou ovce a nechají se masírovat reklamou a hospodskými kecy typu "nic jiného než českou Škodovku bych nechtěl do baráku" tohle totiž platilo před 20ti lety, ale teď už tohle opravdu neplatí, koncern jen žije z dobré pověsti dob minulých a nechal se svým přístupem dohnat, ne-li předehnat ostatními značkami...
4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 23 minutami, sandál napsal:

To jsi pěkný člen Škoda klubu,když preferuješ korejce před oktávkou.Mě se čtyřočko líbí.

To je typická ukázka fanatika. No a co? Mně se nelíbí, je to hnus. To mám tedy povinně hýkat nadšením nad každou plechovkou, co vyjede ze škodovácké fabriky???  A ono se to projevuje i na prodejích, OIII FL pro fyzické osoby jde v ČR dolů. Ten vysmívaný Hyundai ji už předběhnul.

4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak za prvé nejem žádnej fanatik,to jsi přehnal,a co se týče prodeje O III,tak máš poněkud mylné informace.A nikdo tě nenutí,aby jsi hýkal nad každou Škodovkou.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jedine "ctyrocko", ktere je pekne je jejich RS s tim cerny paketem. S Pawoukem souhlasim, Hyundai je predbehnul. Spousta znamych, kteri drive meli levnejsi auta od Skodovky uz ani neuvazuji, ze si ji koupi znovu. Za lepsi cenu dostanou srovnatelne auto.

3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohuzel a prave my co Skodu mame radi ji musime umet i kritizovat za to co se nepovedlo a bohuzel posledni dobou se toho nepovedlo dost. Az na to, na co prichazeji fyzicke osoby, pac ty kupuji auta trochu jinak ( za rukama vydrene prachy), prijdou i firmy, tak se bude Skoda divit. Ono to neprijde hned, ale pomalu. Az Skodovkarum zustane uz jen ten argument o dostupnosti dilu a servisu, bude uz pozde.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem si jistý, že jde o nějakých fanatika z dílny prodejců ŠA, který nevidí za plot svého zaměstnavatele. Ale musíme je kluky prodejný chápat, nemaj to teď lehké.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak za 10min vyjizdim a zradcum instaluji do motoroveho prostoru kunu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Stringo napsal:

Jako sorry, ale co je špatného, že jsme na Škoda fóru (když máme Škodovky) a řekněme svůj názor na stávající situaci v koncernu? V tom je právě rozdíl v lidech, co mají svůj názor a přehled a v lidech co jsou ovce a nechají se masírovat reklamou a hospodskými kecy typu "nic jiného než českou Škodovku bych nechtěl do baráku" tohle totiž platilo před 20ti lety, ale teď už tohle opravdu neplatí, koncern jen žije z dobré pověsti dob minulých a nechal se svým přístupem dohnat, ne-li předehnat ostatními značkami...

před 3 hodinami, Pawouk napsal:

To je typická ukázka fanatika. No a co? Mně se nelíbí, je to hnus. To mám tedy povinně hýkat nadšením nad každou plechovkou, co vyjede ze škodovácké fabriky???  A ono se to projevuje i na prodejích, OIII FL pro fyzické osoby jde v ČR dolů. Ten vysmívaný Hyundai ji už předběhnul.

S tímto samozřejmě souhlasím, ovšem ne tak s cenou - pokud si poskládám H, nebo K podle mých představ, nevyjde mne o mnoho levněji než ochcávka a to ještě nemají benzínový motor velikosti třeba 1,8 tsi.

A abych dal takřka 600 tisíc za korejce - ne děkuji. To už raději 350 za Duster...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě dodávám - nejsem snad fanatik, ale Škodovka byla doposud moje srdcovka a jinou značku jsem zatím ani nevlastnil.

Takže mě to spíš mrzí z hlediska toho, jak k zákazníkům přistupují a že člověk s plným vědomím nemůže říct, jak jsou to po všech stránkách skvělá auta, leda by si to nalhával...

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kuciii, jak jde grilovacka? Myslim na vas z postele s cajem na nocnim stolku :mellow:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, sandál napsal:

Tak za prvé nejem žádnej fanatik,to jsi přehnal,a co se týče prodeje O III,tak máš poněkud mylné informace.A nikdo tě nenutí,aby jsi hýkal nad každou Škodovkou.

Tak si pro příště odpusti podobné komentáře. Škodovka má v ČR registrace soukromé vs firemní vozy v poměru cca 20:80, u Octavií je to ještě víc v neprospěch soukromých.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chce někdo vidět originální plastový tuzing v podání ŠA, zde má možnost. To je neuvěřitelné, co jsou schopni vytvořit - hlavně na předním nárazníku.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Grill party byla vice nez luxusni. Timto bych chtel podekovat Clintovi, jeho pani a malemu Vasikovi ( ten jedinny ocenil Rapida ) za poradatelskou cinnost a ta pozvani. Jsem prezranej jeste ted. Staky a krkovice mi leze ven vsema otvorama. Kdyby k tomu byla tocena Plzen, chybel by k tomu uz jenom nejskej ten damskej strip a bylo by to dokonale.
Jo prst je pohyblivej a mam v nem i cit. Tedy snad do rana neupadne..

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Komu jsi kam strkal prst? Kokťákovi???

A co nějaké momentky z akce?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky chlapi, že jste dojeli, chyběl jen bezdomák Kokta :-) Bylo to super

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když chyběl Kokta, komu tedy a kam Petrrrr strkal ten prst???

Clinte, jak nahraju loga stanic do rádia v OIII? Vídám ta loga stanic rádií v některých autech a já mám jenom okýnka s názvem. Náhodou jsem na správu log narazil, ale chce to loga na USB nebo kartě, kde se dají stáhnout?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele nevím, prej je nahrajes na flašku nebo SD a natáhneš přes menu rádia. Stáhneš to na portálu Škody.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 18 hodinami, stanmar napsal:

a to ještě nemají benzínový motor velikosti třeba 1,8 tsi.

Není to tak dávno, co sis v Nesuchyni stěžoval, že 1.8 TSI po určitém nájezdu stojí za hovno a jak se toho budeš potřebovat zbavit. Ono je možné dobře, že ty velké obsahy nemají. :D

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ještě dodávám - nejsem snad fanatik, ale Škodovka byla doposud moje srdcovka a jinou značku jsem zatím ani nevlastnil.
Takže mě to spíš mrzí z hlediska toho, jak k zákazníkům přistupují a že člověk s plným vědomím nemůže říct, jak jsou to po všech stránkách skvělá auta, leda by si to nalhával...

Sluzebni 03 je nahodou luxusni auto!
Grill party byla vice nez luxusni. Timto bych chtel podekovat Clintovi, jeho pani a malemu Vasikovi ( ten jedinny ocenil Rapida ) za poradatelskou cinnost a ta pozvani. Jsem prezranej jeste ted. Staky a krkovice mi leze ven vsema otvorama. Kdyby k tomu byla tocena Plzen, chybel by k tomu uz jenom nejskej ten damskej strip a bylo by to dokonale.
Jo prst je pohyblivej a mam v nem i cit. Tedy snad do rana neupadne..

Peeetr tak ty bez do *, kdo ti prvni rikal ze ten Rapid vypada fakt dobre (a na ty roky a km...) a navic jsem to rikal hned Clintovi, pac me jako hostitel prisel na ulici privitat.
Díky chlapi, že jste dojeli, chyběl jen bezdomák Kokta :-) Bylo to super

A co Arlo?

Panove k cemu jsou Vam prazske platy, kdyz musite do toho predrazenyho servisu vyjet za Prahu, pac ten pan se evidentne snazi znackovy servisy Hyundaie v Praze likvidovat.

A kdo koupi liftback i30 bude jeste vetsi betatester nez onehda Rapidaci. O H se rika ze nemaji tuhe kastle a pri 100tis jezdej dvere za jizdy nahoru a dolu - dle toho jak se kastle krizi (plati pry hlavne o i30), proto nejspis vyrabeli jen vajicka, liftback musi mit ale karoserii mnohem tuzsi nez vajíčko - buh vi jak tohle dopadne. Ale ten lift je fakt nahradnej

Ps,
Prodeje 03 nejspis taky odrazi cena - ja v garazi rikam, nejaka holota co a pry mam paket ambition (ci jak se mu dnes rika) s nejakym paketem. No nechapu co v tom aute, nic tam totiz neni. Vse ma v barve, klima, lepsi radio, zrcatka a predni okna v elektrice a dalkac. Tot vse. Schranka na bryle je zaslepena, neni tam loketka, teplomat :D, ani omezovac. Co je teda ta vybava kterou Skoda ospravedlnuje zdrazeni? Prece nedela zdrazeni tech 5 ledek v kazdym svetle. 20 ledek se da koupit v drahým maloobchode (GM) za 60kc. VV ale bere triliony, 20 ledek maji za desetinu desetniku. Na cine je taky 100 kusu za 10kc a kvalitativne nemam problem, svitej porad.
Otevru si konfigurak a podivam se kolik ta zakladni Okta s 1.4TSi stoji a co obsahuje.
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 57 minutami, Sabiza napsal:

Není to tak dávno, co sis v Nesuchyni stěžoval, že 1.8 TSI po určitém nájezdu stojí za hovno a jak se toho budeš potřebovat zbavit. Ono je možné dobře, že ty velké obsahy nemají. :D

prej velký obsahy :D  

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak chvilka pauza, takže i já bych chtěl poděkovat za grilovačku.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se