Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kolega se teď zbavil dvouleté Zafiry v plné náloži. Říkal, že víc vrzající a poruchové auto neměl. Furt v servisu, loketku ani řešit neuměli, prej vrzání výrobní vada. Navigace mu někdy ukazovala polohu v poli mezi silnicema [emoji23] Tak koupil Mazdu 6 a je happy. Insignie jsou všude k prodeji za pár korun, je to dle prodejců Opel dlouhodobě propadák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazda není špatné auto, akorád mu zrezne za 5 let, už v salonu je rezavá u sedadel.  Tohle je foto z prostoru sedaček už v autosaloně.  A druhé foto, že auta stříkají podvozek dodatečně v Antverpách co jdou do ČR a SR nějakým voskem. Je taky pravdou, že jsem od vícero zdrojů slyšel, že Mazdy reznou jako prase, už teď vím proč. Je to od kluka tady z fora co se rozhlíží po novém autě a byl navštívit salon - před tím si studoval fora Mazdy.

IMG_2072.JPG.25ac34604a8aad0701fce72ee1762bb4.JPG

IMG_2070.JPG.8aec04d3ac5e9877d748c08dc85c83ad.JPG

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Kolega se teď zbavil dvouleté Zafiry v plné náloži. Říkal, že víc vrzající a poruchové auto neměl. Furt v servisu, loketku ani řešit neuměli, prej vrzání výrobní vada. Navigace mu někdy ukazovala polohu v poli mezi silnicema emoji23.png Tak koupil Mazdu 6 a je happy. Insignie jsou všude k prodeji za pár korun, je to dle prodejců Opel dlouhodobě propadák.

No vidíš, můj kolega má doma první generaci Zafiry v benzínu, první generaci C3 v dieselu (s tím jezdí jen po Praze) a jediné problémy, které neustále řeší s auty, se týkají jen a pouze služebních vozů výhradně z koncernu = VW a Škoda. Náš šéf měl předposlední generaci Insignie a nemohl si ji vynachválit (tedy kromě skromnějšího kufru vzhledem k velikosti auta). Teď má přes rok Peugeot 5008 a naprostá spokojenost - žádné drnčení, žádné závady - srovnej například s SIII. Předtím měl doma benzínová Mondea a totéž - závady tam byly neznámý jev. O nějakých pazvucích nemluvě - s těmi auta jsem jel, tak to vím z vlastní zkušenosti. A to mělo to první namotáno 400 tkm, druhé při prodeji asi 150 tkm.  Tak jak to tedy je?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze Stana hovoří jen závist, že musí být u moře, studený pivo, teplý holky a já si tady užívám v kanclu u PC při teplotách 27°C od rána do noci. Jooo kamaráde, až doděláš tu maturitu, taky se tak budeš mít. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, to máš pravdu - Ty máš maturitu a sedíš si v kanclu, já (ještě) ne a musím se proto pařit u moře.

To mám ale sakra těžkej život. Navíc včera odpoledne to nakonec vylezlo na +38 a moře mělo +30. To mi pak opravdu nemáš co závidět. Sedíš si v klimatizované kanceláři a na klíně máš firemní uklízečku....:D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna ta uklízečka tady stojí dooost  za to. Mladá 18 let brigádně sem chodí uklízet jako studentka. Ne, že by mi na klíně seděla, ale ne že bych nechtěl. S kolegou si děláme srandu, že chodí tři, ona a k tomu ty dvě její kozy. No na druhou stranu si s ní člověk ani nepokecá, taková plachá dívčina. Nejednou když přišla v tílku a umývala okna na schodišti jsem si málem přivodil úraz. :D 

No a Baška Voda nebo i vůbec Makarská je moje srdeční záležitost, zase bych se tam rád podíval o letech. No zatím mám malé děti a nechci je vláčet takovou dálku. Na druhou stranu mě odrazuje ta jejich vychcanost a Slovinců taky a to množství lidí a ucpané dálnice. 

No shrnu to - PROSTĚ TI ZÁVIDÍM! Tak a je to venku. A aby to nebylo tak bolestivé, po narážkách na Pražáky se mi vždy uleví. :D:D:D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, tak takovou uklízečku teda v práci nemám.. Ta co tam je, je minimálně jednou tak stará a dvakrát tak široká, navíc je i docela dost opálená a od moře to určitě není...:D

Každopádně se na dovču v Hr těším už hned, jen co z ní přijedu domů, holt jinam se mi nechce.Už jsem byl schopen jet i 2x za rok.  Slovinci jsou mi putna - vzhledem k trase jejich dálnici nevyužívám a objedu ji. Ale ani by mě těch 2x15 Euro nezabilo.

No příští rok už třeba vyrazíš. Moje děcka to přes noc zvládly už když měly sotva rok a 3/4.

Na to, že jsem jel v pátek odpoledne, jsem nikde nestál a to ani na D1. Jen asi 5 minut ve Vídni. 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...