Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, kokta7 napsal:

otazka jestli nízká cena ti stojí za to, že ti z toho jídla bude dříve blbě ve starším stádiu věku....

 

Nedávno byla soutěž s Makro o nejlepší školní oběd za tuším 34 korun. To, co ti borci dokázali navařit, je až podivné. http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/nejlepsim-skolnim-obedem-je-kralici-burger-a-dynovo-mrkvovy-krem-20150825.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšší cena není nutně zárukou kvality. To bys už mohl vědět. Třeba zrovna v tom Globusu toho jídla prodají tolik, že na něm nemusí mít takové marže. A hlavně to není jejich hlavní činnost, tu mají v obchodě jako takovém.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Pawouk napsal:

Vyšší cena není nutně zárukou kvality. To bys už mohl vědět. Třeba zrovna v tom Globusu toho jídla prodají tolik, že na něm nemusí mít takové marže. A hlavně to není jejich hlavní činnost, tu mají v obchodě jako takovém.

Ono se stačí podívat třeba i na IKEA nebo podobně velké obchody. Prostě toho protočí tolik, že mají úplně jiné vstupní ceny surovin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se bránim zuby nehty. Ale když to daňový poplatník chce platit. :-)
Už máme 2 kousky a jak slyší mýho Supa, tak slintaj jak hladový Bernardýni.
Ale je pravda, že ta tramvaj chvíli jede... [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

Hm, tak na toto už nestačím. Divná doba, divní lidé, divná Evropa. :blink:

No já se s tím taky nemůžu smířit. Asi jsem staromódní, ale tohle prostě nerozchodím. Podle současných standardů jsem xenofob a rasista. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pawouk napsal:

Vyšší cena není nutně zárukou kvality. To bys už mohl vědět. Třeba zrovna v tom Globusu toho jídla prodají tolik, že na něm nemusí mít takové marže. A hlavně to není jejich hlavní činnost, tu mají v obchodě jako takovém.

už chci vidět jak si dáš lepší steak za 80 kč... nebo i nějakou pastu apod.... :) globus v naší díře hradecky není, tak nevím :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto tady se hovori o beznem dennim stravovani. Tedy jde o pomer cena vykon kvalita. Kdyz si budu chtit uzit gastronomicky zazitek pujdu do dobre restaurace na veceri treba. Denne na obed z prace opravdu do restaurace s michelinskou hvezdou na kostku ve skluzu za 2tis opravdu chodit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, beuticek napsal:

No já se s tím taky nemůžu smířit. Asi jsem staromódní, ale tohle prostě nerozchodím. Podle současných standardů jsem xenofob a rasista. 

To já taky, ovšem já jsem na to hrdý.

 

Před hodinou, kokta7 napsal:

už chci vidět jak si dáš lepší steak za 80 kč... nebo i nějakou pastu apod.... :) globus v naší díře hradecky není, tak nevím :D

Máro, je to jídelna, takže steaky tam v běžném menu nehledej. Ale dělají tam i minutky, to už je ovšem za jiné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas vsude, kdyz v Anglii dokazou sundat obrazy portretu vyznamnych osob dejin Anglie na univerzitach z duvodu, ze jsou moc bili a spojovani s kolonialismem te kazde doby a ze prichozi studujici cmoudici by se tam nemuseli citit dobre a byt traumatizovani, tak to by slak vzal me. Na druhou stranu, chteji to, maji to mit. Sem ale at to netahaj.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...