Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Velice správně kamaráde Beutíčku, my se zastrašit nenecháme. Příště bude zase Škodovka, o tom žádná ;) 

 

Neboj se, dokud tu budu já, tak se to obráceně neobrátí ;) Kinderplačka to tu nerozklíží. Ale snaží se už roky a je s ním sranda.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel s tím Oplbizou dobře. Jenomže on prodal Šáde, koupil auto pro východoněmecké důchodce a začal pomlouvat naše mazly. A to se prostě nedělá, otočil se na temnou stranu, jeho vůdcem se stal Darth Kindervader :D A to jsem ho hostil na svém panství jako hraběte. To mám za svou dobrotu.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beutíčku je vidět, že jsi zde ještě hodně krátce, takové miminko. Byly doby, kdy opravdu majitelé Škodovek byly většinou se svými vozy spokojeni a opravdu nebyl důvod plakat a hanit. Tu dobu já jsem zde ještě jako nadšený Škodovkář také zažil. Bylo to fajn, dělat si srandu s dieslů ( viď Clinte) pomlouvat myslivce a hanět jiné značky co by klumpy.  Ano i já byl jako ty, nebo jako Clint. To se ovšem posledních pár let mění napříč celým fórem, nálada majitelů novinek Škoda, už prostě není taková a proč? Za to nemohou ti lidé, ale sama automobilka a proč? No protože chrlí jeden model za druhým a je to brak, oproti minulosti a to hovořím i o VW. Já byl víc mezi prvními, který postupně měnil svůj názor opačným směrem a působil jsem zde jako individuum, ale čím více lidí zakusilo samo na sobě nové modely a nebo zkušenosti majitelů zde referovaných. Už i lidé jako Pawouk by dnes nákup Škody hodně zvážil, stejně tak jako jiní z čajů s nimiž se setkávám osobně. A to je smutné a ani mě to neteší, když skalní fandové jsou svými zkušenostmi nuceni měnit svůj názor. Nemohou ale za to, může za to sama Škoda tím co a jak vyrábí a svou politikou jako celku. Však komu se líbí O3fl? Menšině, možná trochu s vyjímkou RS. Komu se líbí, že u Škody není problém dát za auto dost přes milion a kvalita tomu neodpovídá. Komu se líbí, že zákazník v době záruky je v servisu víc jak doma, i když mu závadu opraví, někdy ani ne, páč je to závada konstrukční.  Řečnické otázky a můj náhled na věc bez emocí. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Petrrr napsal:

 Komu se líbí, že u Škody není problém dát za auto dost přes milion

 

Skoro nikomu, mluví za to vypradané Kokodáky na dva roky dopředu :D:D

 

Každej není socka, někdo ty peníze na na auto totiž má.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petrrr Já už mám 5. škodovku, z toho 3. oktávku a všechny 3 slouží dodnes a bez problémů. Neříkám, ze jsem neměl nějaké závady, ale ty se projevily až při nájezdech přes 200 tis. km, popř. šlo o prkotiny. Takže moje spokojenost je podložená léty zkušeností. Je pravda, že se o auta starám, protože mi záleží na tom, aby byla v pořádku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtrhl si větu z kontextu správně to je takto "Komu se líbí, že u Škody není problém dát za auto dost přes milion a kvalita tomu neodpovídá"

Ale jinak máš pravdu, i strýc už má objednaného Karoqa za téměř 900tis aniž by jej viděl. Koupil tak i Kardiaqa. Marketing a zpracovaní lidé hlupáci.  Obě auta z prvovýroby, ten se teprve bude divit i když mu to nepřeji. 

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pátou šáde a spálil jsem tím benzínem, ten se jim prostě nepovedl. Ale už starej dobrej šéf prodeje mě tenkrát varoval před tímto motorem, já nedbal hlupák jeho rady a koupil zkázu. Ale jinak všechny auta jezdila dobře a byl jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Petrrr napsal:

Vtrhl si větu z kontextu správně to je takto "Komu se líbí, že u Škody není problém dát za auto dost přes milion a kvalita tomu neodpovídá"

Ale jinak máš pravdu, i strýc už má objednaného Karoqa za téměř 900tis aniž by jej viděl. Koupil tak i Kardiaqa. Marketing a zpracovaní lidé hlupáci.  Obě auta z prvovýroby, ten se teprve bude divit i když mu to nepřeji. 

 

 

Prosím tě, nedávno jsi mu toho Kokodáka dokonce vychvaloval a jak jsem tě v něm vezl, uchcával jsi štěstím, musel jsem pak sušit vzadu koberce....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Petrrr musí bejt furt negativní a stydí se přiznat, že na těch autech něco je. Jinak by jich tu tolik nejezdilo. A jak se tady už několikrát psalo, poslední držáky se dělaly začátkem tisíciletí, dneska už jsou všechna auta jako spotřební zboží a tak to taky beru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fanánek to vidí a dělá si vlastní úsudek. Vidí, že je tu plačka Petrrr, který se to snaží rozklížit co jen dá. Dokonce kvůli tomu i Petrrr odběhl od kopírky a poprosil asistentku mistra metací čety, aby ho pustila nachvíli k počítači ;) 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, beuticek napsal:

Jj, Petrrr musí bejt furt negativní a stydí se přiznat, že na těch autech něco je. Jinak by jich tu tolik nejezdilo. A jak se tady už několikrát psalo, poslední držáky se dělaly začátkem tisíciletí, dneska už jsou všechna auta jako spotřební zboží a tak to taky beru. 

 

On musí bejt negativní, protože kdyby otočil, musel by smazat tři roky dozadu své příspěvky :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beu, ale to já byl taky, snad Ti to co nejdéle vydrží. Strýc je jako ty, ale s tím rozdílem, že auta kupuje na firmu ( to je trochu jiné nakupování) má tedy poslední dobou co 3 roky nová auta (on a tetka) a s žádným nepřekročí ani 40tis km. Nemá tedy moc šancí  tu kvalitu poznat na vlastní kůži. A tak zůstane nadšenec asi na vždy s tímto stylem.

Clinte máš pravdu, Kardiag se mi docela líbil a líbí, z užitného hlediska, komfortu svezení. To já ale málo kdy u Škodovek kritizuji, jestli sis nevšiml. Co kritizuji je kvalita zpracování jako celku posledních škodovek. Však strýcovi vrže madlo dveří když je teplo a chytneš za něj a chceš zavřít jak snad nevrže ve felicii po 20letech. První čeho jsem si všiml a už se to řeší i tady.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Kokto, říkal jsi něco? :D:D Já jen, jestli jsi něco nepsal důležitého, pač to nečtu... :D

 

 

njn protože neumíš přiznat realitu a nebo nejezdíš žádné dálky :D max na letiště se vyspat a zpátky domu :Da

ale tak chápu že uživatelům škoda stačí 110kw za stejný peníze s tyčí vzadu :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, Oktavii 1 totiž nikdo neměl tady a nikdy nikdo s ní nejel.... děláš jak kdyby ta škodovka byla nějaká limitka :D

ano tam to vrzalo i v laurin a dement s tím hnědym dřevem.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...